Degerli ustalar

Diliporis

Member
simdi onu sorusturuyorum , balikesir yalan olabilir ancak eski kurtlardan birisi artvin tarafi dedi . bunu arayan cok kisi var ancak bana kalirsa burasi turkiyede degil cunku dikkatli bakarsan ayinin karsisindaki dagin orada yol var . burasi turkiyede olsaydi o yola karsi affetmezlerdi bunu . ancak dedigim gibi bir grup balikesirde oldugunu iddia ediyor bir yasli kurtta artvin yusufeli dedi bize . bendeki bilgi bu kadar . bana soracak olursan delinin biri kuyuya bir tas atmis 40 akilli cikaramamis ..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
simdi onu sorusturuyorum , balikesir yalan olabilir ancak eski kurtlardan birisi artvin tarafi dedi . bunu arayan cok kisi var ancak bana kalirsa burasi turkiyede degil cunku dikkatli bakarsan ayinin karsisindaki dagin orada yol var . burasi turkiyede olsaydi o yola karsi affetmezlerdi bunu . ancak dedigim gibi bir grup balikesirde oldugunu iddia ediyor bir yasli kurtta artvin yusufeli dedi bize . bendeki bilgi bu kadar . bana soracak olursan delinin biri kuyuya bir tas atmis 40 akilli cikaramamis ..
Yaw hala inkar ediyonuz.kuyudaki tasi cikardim yuzlerce kere bu konuda oldugu gibi ..link attim 4.resim iranda dedim hala surdaburda muhabbeti doniyi

Diliporis

Member
yok be kardesim , ben aramiyorum zaten bundan 4 ay once bana dusmustu bu foto bir ince yoklama cekmistim onu soyledim . ben aramiyorum zaten . gozumle gordugume inanirim . illede arayacak varsa diye 2 adet asilsiz alternatifi veriyorum dileyen arasin yanieee.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Abiler simdi gercegini soylicem birisi bu ayiyi bana atti turkiyede dedi simdi bana guncel atacakmis isyedigim sekilde eger guncel gelirse onlar karismadan o yere para vercez sizce uygun mu
Merhaba,
Şimdi gerçeğini söyleyeceğim diyerek söze başlamak çok ilginç olmuş..
Ya paranızı çöpe atmaya çalışıyorsunuz, ya da avdan avcıya geçişi planlıyorsunuz.
Her halükarda kaygan zemindesiniz ..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Merhaba,
Şimdi gerçeğini söyleyeceğim diyerek söze başlamak çok ilginç olmuş..
Ya paranızı çöpe atmaya çalışıyorsunuz, ya da avdan avcıya geçişi planlıyorsunuz.
Her halükarda kaygan zemindesiniz ..
Eğer öyleyse yemeezz Anadolu çocuğu bu ayaklari