Definecilerle karşılaşırsak ?

epigra

Engellendi
Definecilerle karşılaşırsak ne yapmalıyız? Genelde gece çalışıyorlar ama gündüz de olabilir. Birden karşı karşıya gelirsek ne olur? Ne yaparsınız

poseidon2023

Uzman
Allah kolaylık versin agaa yardım gerekiyormu dersin buyur iki kurekte sen salla der

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben yaşadım .tam çayı demlemişiz mekanda tepede hop yukarı doğru kayanın arasından cihazla biri abi birileri var burda dedi arkasından 2 kişi daha Bu sizdeki cihaz şu televizyonda 2 kuruşa satılan cihazdanmı işe yarıyormu dedim çok bozuldular . teki güldü he valla ondan gardaş dedi sizde cihaz varmı siz baktınızmı buralara dediler yok bizim hoca okuyor üflüyor yerini bize söylüyor dedik koptular . oturduk hep beraber çay içtik . işin aslı şudur olacağıda belli ortada birşey yoksa sıkıntı olmaz ama ortada görünürde birşeyler varsa hayırlı işler diyip yola devam etmek gerek benim fikrim bu yönde :322:

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
abiii 2 kürekte ben atayım sevabtır be abibe nolursun der .... hayırlı işler kolay gelsin .... deeeerr çeker giderimmmm ..

kerti17

Aktif Üye
Bir gün inanılmaz soğuk gökten kar değil bildiğin buz yağıyor. Bende gözcüyüm amma görüş mesafesi 2 metre. Çalıların arasında yakmışım sigarayı közüyle avcumu ısıtıyorum. Tam 2 metre önümde 3 adam belirdi. Sigarayı avcuma basmışım o an ki psikoloji işte bizimkilere "kaçın" diyebildim sadece:) ama kendim de nasıl kaçıyorum anlatamam. Velhasıl bu kaçış bizimkilerin kazdığı çukurda son buldu:)

Erhan48

Aktif Üye
Bnde denk geldim yagmurlu bi havada ,adamlarla pişti olduk. Hepimiz birbirini görmemiş gibi ters istikamete hizli hizli yürüdük .:)) hala aklima geldikce gülerim: )))

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
koyumde kalenın oldugu bolgede gece saat 3eve gelıyorum baktım ışık var mescıtın orda çalışanlar var yıgen gıdelım yanlarına dedi adamlar arabanın ışıgını gorunce hemen bırakmış tabi çalışmayı mescıtın yanına geldıler hemen orda cokda guzel ve soguk bır sukaynagı var vardım yanlarına selam verdim dedım naparsınız burda piknige geldik abi dedıler gece burda kalacazda falan namaz kılacagız şimdide abdest almaya geldik dedıler bende hıc seslenmedım bende su dolduracaktım dedim tam 8 kişiler ıyı bari alın abdestleri dedim ben bekleyim bu arada hava -5 bırı hariç hepısıne aldırdım abdesti dıgerlerının tıtredıgın gorunce benım var dedi bende arabadaki küçük su şişesını doldurup ıyı aksamlar dedım sabaha kadar gulmuştüm adamlara

kabakburgiba

Operatör
defineci dayanışması bu işte.ben görmedim duymadım.kolay gelsin,hayırlı işler.işinize bakın arkadaşlar.kısaca özet bu.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yanlış yerde calışıyorlardı. Mezarın girişini göstermiştim :)

ragıp

Uzman
20 sene evvel. daha önce planlanmış bir yer vardı. tesbit çubuk ile yapılmıştı.
tesbit esnasında başkalarından kalma alet edevat ta bulduk. işlem yapılacak yere yakın bir noktaya gizledik.
işlem yapılacak araziye elimizi kolumuzu sallaya sallaya gidiyoruz. Elimizde hiç bir şey yok. araç gitmiyor, yayan yürüyoruz. Yolda koyun çobanı ile karşılaştık. selamlaştık. Çoban koyunları köye götürüyordu. nereye gittiğimizi sordu. oğalak bakmaya gidiyoruz dedik. çoban bizden şüphelenmiş. daha evvel işlem görmüş çukurun içinde kare bir taş vardı. çubuklar o taşın altına gitmişti. ben çukurun içindeyim. diğer iki arkadaşta çukurun içine doğru eğilmiş, beni seyrediyorlar. bir ses "kolay gelsin" dedi üçümüz birden kafalarımızı kaldırdık. bizim çoban, koyunları bırakmış, bizi takip etmiş.
biraz hoş beş ettik, araziye gelen gidenlerden bahsetti, isimlerini verdi.
yer mimli olduğunda, elin boş bile olsa, gören şüpheleniyor.

Safran65

Yeni Üye
:)yemek için tuz,sıgara için ateş istiyon....