Dedektörden anlayan abilere duyurulur

Amisos

Bilgili Üye
​Abilerim bir çok dedektör ve firması olduğundan kime ve hangi cihaza güveneceğimiz konusunda kararsız kalmışız dır sizlerden ricam imkan bulduğunuzda 10 dk ayırıp birde ( elsan sanayi ) sitesinde ki ürünleri incelermi siniz dusunce ve fikirlerinizi bekliyorum turk firması biliyorum ama belkide uygun fiyat olmasından dolayı cazip gelmiş olabilir saygılarsaygılar..

Amisos

Bilgili Üye
Bu konuda yardımcı olacak dedektör piyasasının nabzını tutan abilerden yardım bekliyirum , test aşamasında olan bir model vardı sınıfta kaldı paslı metallere hep kıymetli verdi alayıda kıymetsiz çıktı resmen paslı teneke topladık yaaaa :zuhaha:iyiki hepside fazla derin değillerdi saygılar haaa bu arada olurda almayı düşünürsenız JOKER dedektörden uzak durun tırıvırı çıktı açıkda sergilediği performansı on cm içine verdi paslı ama kıymetli ...

Şirvan

Operatör
Depar in ürunlerini incele bütcene uygun olanı alırsin

Amisos

Bilgili Üye
Depar in ürunlerini incele bütcene uygun olanı alırsin
Eyvallah abim depar firmasının ilk dönemlerininde bir kataloğunu istemiştim halan elimde mevcuttur tabi o zamandan bu zamana ürün yelpazesinde değişiklik oldu ben elinde olupda kullanan memnunuyetini dile getiren abilerimin yönlendirmesiylen yönlenmek istiyorum her cihazın açılımı ve anlatımı süper ama kullanıcı anlatımı ve memnuniyeti daha degerli benim için benim önceligim vlf bir cihaz kayalarda en fazlası 50 cm en yokası 4 cm olan kasa paralar da minelar olayı ıslak zemin olayından etkilenmeyen bir model istiyorum bizim burda sadece bayan lara has plaj lar var icabında oralarada sorti yapacam kumsal olayıda etkilememesi lazım yani anlayacan şirvan abim en fazla 50 cm derinliğe insin ama yanıltmasın ayrım şaşmasın utandırmayacak bir marka beklentim var abi tek aşk tofaşk kı mı dahi satmaya hazırım saygılar abim.

Şirvan

Operatör
Bu işle uğraşanlar mal satarsa biter mal yapmalı örnekleri var. Bende cf77 var gayet güzel demir pas gecer gormez ayarini yapabilirsen çok.güzel 3 kafa çıkıyor

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a.değerli kardeşim dedektörlere fazla gövenme derim pek bir işe yaramaz.

Saygilar ve sevgiler.

Amisos

Bilgili Üye
Bu işle uğraşanlar mal satarsa biter mal yapmalı örnekleri var. Bende cf77 var gayet güzel demir pas gecer gormez ayarini yapabilirsen çok.güzel 3 kafa çıkıyor
Biliyorum abim onu en son onu alacaktım pro paket ikinci eli çok nedense yeniden cf ye mi yönelsem 3 kademeli elemesi vardı sanırım yanlış değilsem

Amisos

Bilgili Üye
S.a.değerli kardeşim dedektörlere fazla gövenme derim pek bir işe yaramaz.

Saygilar ve sevgiler.
Aleyküm selam abi neye güvenecem peki abim ben dağda bayırda gezecem kafama göre mutlu olacam sitres atacam kamp kuracam elimde faturalı bir tek tek oldunmu jandarma karakolunun önunde bilem tek tek yaparım sorun olmaz her halde gezilecek çok bölgem var abi toplunun peşinde koşmaktan yoruldum artık.

Şirvan

Operatör
Biliyorum abim onu en son onu alacaktım pro paket ikinci eli çok nedense yeniden cf ye mi yönelsem 3 kademeli elemesi vardı sanırım yanlış değilsem
Toprak ayarıni yapip demiride kapattınmi ötmüyor daha demir ayarıni açık birakıyorum ses diğerlerinden farkli kullanarak tecrübe ediyorsun. İlk önceleri çok kazdirdi demiri kapattınmi hedefi görüyor ama bu sefer demir ayari açıkken bulunan sikkeleri bazılarıni görmüyor. Genelde memnunum

Şirvan

Operatör
Bu işte nekadar bilgili olsanda çubuk ve dedektör olmalı. Yabancilar cirit attıği dönemlerde kamp.adı altinda cadır kurup dağlari.dolaşırlardi bizde.meraktan bu dümbukler ne yapiyorlar diye gittikleri yerleri gezdik eşelenmis bir yer gördük sonrasinda cihazla kontrol. Ettik etrafıni 17 tane sari.kız bulunmuştu. Cihaz olmasa.idi bulunamazdi

Amisos

Bilgili Üye
Toprak ayarıni yapip demiride kapattınmi ötmüyor daha demir ayarıni açık birakıyorum ses diğerlerinden farkli kullanarak tecrübe ediyorsun. İlk önceleri çok kazdirdi demiri kapattınmi hedefi görüyor ama bu sefer demir ayari açıkken bulunan sikkeleri bazılarıni görmüyor. Genelde memnunum
Peki abim birde şöyle gelim sana bu güne kadar kaç vlf ile tanıştın en çok hangisinden memnun kaldın 77 de derinlik kaybı oluyormu abi hiç başına geldimi kaya zeminlerinde de derinlik aynımıdır yoğun minarallerde şaşma yapıyormu başka tavsiyelerde bulunan da olmayacak sanırım biz her halde yine 77 ye kalacaz gibi geliyor 2. Elini pro paketini 1500 bırakmıştı almadım acaba pişmampn mı olacam almadığıma ne bende yapma pulse vardı omaj değerleri bozuyordu potansiyelmetre de arza vardı onardım 3 mt ile yola çıkıyom 5 mt sonra 50 cm zor görmeye başladı kızdım köyden uşaklara verdim alın oynarsınız dedim onlarda bir yere bakıma göndermişler daha sonra ne oldu ne bitti bilmiyom cf mi diyoruz yani şimdi yoksa garret at promu nokta impact mi sizce abim bu üçunden birini alma imkanın olsa hangisini seçerdin ?

Amisos

Bilgili Üye
Bu işte nekadar bilgili olsanda çubuk ve dedektör olmalı. Yabancilar cirit attıği dönemlerde kamp.adı altinda cadır kurup dağlari.dolaşırlardi bizde.meraktan bu dümbukler ne yapiyorlar diye gittikleri yerleri gezdik eşelenmis bir yer gördük sonrasinda cihazla kontrol. Ettik etrafıni 17 tane sari.kız bulunmuştu. Cihaz olmasa.idi bulunamazdi
Zaten abim hep o dümbük ler soydu bizi çubuk işinden hiç anlamam abi bizim makinanın çubuklarınıda sofi bir abimiz kullanıyor du ben elime alıpda 3 mt yürümüslüğüm yok tur cubuk ne kadar tatminkar ki abi ben nerdeyse elimdeki teknolojiye bile itimatım kalmadı ne bilim abim ya iyice bunaldım daraldım elimizin altında ne güzel arazi var değerlendiremiyorum demen gibi dümbükler nerden geliyorsa partayı topluyolar hak kımızda hayırlısı..