Dedektör yardım

Ypr

Yeni Üye
S.a. giresun bölgesinde kullanabileceğim 1.5 veya 2 metrede işimizi hangi makine görür? Ne kullanmalıyız. Sizlerin tecrubeleri ve bilginiz fazla oldugu icin danismak istedim.Şimdiden teşekkür ederim.

Amisos

Bilgili Üye
aleyküm selam giresunun içinde vardu dikili taşlar orda her makina senin ihtiyacını karşılamaz

arkadaşın dediği gibi bütcen ne kadar önce onu belirle sonrası kolay

Ypr

Yeni Üye
Makineyi kiralicam. Satın almicam

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Makineyi kiralicam. Satın almicam
giresun bende xlt kullanıyorum ama sen nasıl biyere bakacaksın mezar mıdır yapı içimidir kalemidir dedektörle bakman bu tip yerlerde malzeme büyüdükce derine inebilir yoksa sen mezarın içinden bir yüzük varsa mezar derinliğinde alamazsın kiralıyacaksan zaten sahibindende var veya dedektör firmalarının bazıları kiralıyor zaten ama senin bakacağın yer ne kadar garantili veya kullanıcı dedektörden ne kadar anlıyor bunlar çok önemli

Ypr

Yeni Üye
Kesin net biyer yok. Bir hac var 3 li ayak izi kabartma kayaya sarılmış yılan işaretleri mevcut. Ben şahsen incelemiş değilim. Fakat gittiğim zaman genel olarak bi bakıcam. Oyuzden sizden şu cihazlar işini görür demenizi bekliyorum. Firmalara güvenmem.

Ypr

Yeni Üye
Mesela ipek yolu bu bahsettiğim yere yakın geçiyormuş oralarıda dolasicam. Oyuzden şuraya bakıcam buraya bakıcam diyemiyorum genel olarak bakıcam.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kesinlikle pulse sistem olsun derim bende....

Ypr

Yeni Üye
Pulse olucak ama işte problem orda şu senin işini görür diyebileceğiniz varmi