Dedektör alma konusunda kararsızım.

kuess

Yeni Üye
merhaba,

dedemden kalan, baya büyük bi arazi var. ermenilerden kalma, daha önce çevre yerlerde kışın altın çıkarmışlar. hep küpleri gördük. mezarlıkdan bile altın çıkmış. ve bizim arazidede yerleşim yeriydi.  9 sene önce burda altın olabilir diye bahçede kazı yaptık. taşlar çıktı cizim yapılmış taşları kendim çıkarmıştım. yaşda küçüktü o zamanlar. başkada bişey yapmadım. şimdi yapmak istiyorum. vlf dedektör işimi görürmü? hangisini almalıyım? yardımcı olabilirmisiniz.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Her gordugun kup kirigi altin bulmuslar degikdir.sadece yasanmislik anlamina gelir..testidir su icersin tabaktir yemek yersin,guvectir yemek yaparsin vs ...yasanmislik varsa vlf is gorur arkadasim..

kuess

Yeni Üye
Her gordugun kup kirigi altin bulmuslar degikdir.sadece yasanmislik anlamina gelir..testidir su icersin tabaktir yemek yersin,guvectir yemek yaparsin vs ...yasanmislik varsa vlf is gorur arkadasim..
hangi vlf cihazini almalıyım? 1.500 e kadar.

sikke

Engellendi
@kuess kısa süre önce garrett ace 400i aldım. Hiç bir zaman seni eli boş eve getirmez ! (yeter ki gezdiğin yerlerde birileri yaşamış olsun) Belirttiğin bütçelere uygun.

ANCAK;

Biraz daha bütçen varsa Garrett AT PRO derim !

kuess

Yeni Üye
@kuess kısa süre önce garrett ace 400i aldım. Hiç bir zaman seni eli boş eve getirmez ! (yeter ki gezdiğin yerlerde birileri yaşamış olsun) Belirttiğin bütçelere uygun.

ANCAK;

Biraz daha bütçen varsa Garrett AT PRO derim !

teşekkürler.

Amisos

Bilgili Üye
İstanbul uğur elektronik ten gold finder modelini sipariş geçtik yarın elimizde olcağını ümit ediyorum hakkımızda hayırlısı yok yemeye var vermeye : )) bakalım bu işin sonu nereye gidecek cihaz hoşuma gitti bakalım arazide ne yapabiliyor bahsedildiği gibi ferformans sergileyecek mi foto ve videolarını paylaşırım iyi bir ekmek çıkarsa ekmeğide paylaşırız öncelik ihtiyaç sahibleri ALLAH yardımcımız olsun...

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
@Mhmt82
Ustam tek tek de dijital de ekran nasıl olmalı bölge Karadeniz
Sensitivity ayarini bosta otmeyecek sekilde ayarlaman gerekiyor..coins ayirimli arama modudur biraz seri sallaman gerekir basligi yoksa ayirim olayini yapmaz..ayrica basligi saga sola segilde one arkaya sallarsan derinlik artar basligin ozelligidir..ben zero modunda gezerim ayirim acik olmadigi icin derinligi daha artiyor..yakaldiktannsonra coinse alirim..insallah dogru anlamaisim dir sorunu arkadasim..

ragıp

Uzman
@kuess
bende garetta ace 400i var
31.03.2017 de elime sıfır geldi
alacak karşılığı aldım, o sebeple bana maliyeti 1,850 oldu
kullanım fazlası 1,500tl vericem
üzerindeki piller orjinal, üzerinde gelenler
araştır dilersen yaz