Çubuk ile kan grubu bağlantısı...

Ferolotti

Yeni Üye
Saygı değer ustalarım. Çubuk kullanımında kan grubunun bir önemi var mı ? Yoksa sadece bir efsane mi?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Saygı değer ustalarım. Çubuk kullanımında kan grubunun bir önemi var mı ? Yoksa sadece bir efsane mi?

Kıymetli Kardeşim,

Çubuk her kan gurubunda çalışır.
Lakin bazı kan guruplarında biraz daha hızlı çalışır. 0 + ve A + gibi.

Çok antıraman yapanda her zaman hızlı çalışır.
Asıl sıkıntı hep aynı çubuğun kullanılmasıdır.
Zaman içerisinde her tür çubuk körleşir. Bu da bir tecrübi bilgidir.

Özellikle boşluk için bakır kullananlar 5-10 kullanımdan sonra yenisini yapmalıdırlar.

cetokrall2

Engellendi
Hepiniz bi susun ve hepiniz çubuk olayının yalan olduğunu biliyorsunuz ve hala yalan deil diyorsunuz sebebi ney?

Tabiiki parasızlık çünkü kişinin parası yok dedektör alamaz bişeye inanması lazım yalan birşeye ve en ucuzda çubuk olduğu için bunun yalan oldunu bile bile inanmak istiyorsunuz artık insanları kandırmayın yeter!

kadirkadir

Engellendi
Çubuk sadece zombilerde çalışmaz :3: vücutlarında statik elektirik yok dur.Şaka bir yanan bulursamkader ustamın dediği gibi bol bol pratik yap zamanla çalışmaya başlayacakdır ilk başda çok ağır döner pratik yaptıkça hızlandığını göreceksiniz .saygılar

saftilki

Moderatör
Moderatör
ben yıllar yılı üzerinden elektrik yükü geçmiş kolan hattı kablosundan yaparım, NYA 6mm
bir şeyi farkettim ama tecrubesizlikten çözemedim olayı,
izolasını soyduğum ve işaretlemediğim için hangisi faz'dı nötör'dü karışmıştı, zaten eski elektrikçiler mavi faz, yeni sistem yönetmenlikte kahve faz,

olay neydi peki? çubukları el değiştirdiğimde farklı tepki almamdı,
vel hasıl pes ettim, fitil oldum uyuz ettiler beni, bende kaldırıp attım arazide, bulana hayırlı olsun artık ne deyim,

ilk çubuk tuttuğum çok şüpheli tarlada sürekli sağ çubuk sol'un üzerine kapandı, el değiştir boşluk veriyor, tekrar el değiştir değerli veriyordu,
sıfır bakırla çıkma bakır arasında fark olup olmadığını muhakkak inceleyiniz,

not: şayet denemek isteyen olursa,
statik yahut dinamik EDDY akıma en iyi tepki veren en hızlı EDDY doyumuna ulaşan matarialler'den biri'de ferrit'tir,
bir gün tekrar çubuk işine bulaşır başlarsam ferrit çubuk yapar denerim,

kısacası ferrit'in yeraltından gelen frekanslara cevap vereceğini tahmin ediyorum,