Çok önemli bir soru işareri ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ben senin ismini neye geçtim ki kahkaha
Şimdi gecenin bu saatinde benim ayarlarimla oynadın sen ama

Sen bu ortalarda el ayak öptüren
Kendi taharetini bile başkasına yaptiranlarla
GAVS hz mı kiyasliyorsun
Elinin altında internet
Ejnebilerin tarihçesini arastirdiginin yarısının çeyreği kadar
Allahın sevgili kullarını araştır ve bilgi edin Gavs diyorum başka birşey demiyorum
Eee pimi çektiysen patlamanın sitdetinide sen absorte edersin .ustam..kahkaha hadi Behlül kacaar.nedemisler açtırma.kutuyu.soyletme.deliyi.

Kamhi Leonard

PiSaGoR

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Allah ile kul arasında aracıya gerek var mı?
En başta şunu idrak etmek lazım tabii ( idraķın açık olduğunu varsayıyorum). Allah ile kul arasında aracıya gerek yok ise peygamberler neden gönderildi. Allah dileseydi kuranı yagdiramazmiydi? Allah dilerse kulağımıza fisildayamazmiydi? Allah dilerse bütün internet televizyon vb. Iletişim araçlarını kilitleyip ayetler gösteremez mıydı? Elbette yapardı. Buna gücü yetmez yapamaz diyen kâfir olur. Peki neden yapmıyor? Çünkü sadece idrakı açık olan anlasın diye. Aslında insanlara bir konuyu anlatmadan önce idrakına bakmak lazım. Kalp idrak etmiyorsa ruh ve beden ne yapsın. Bu çok çok uzun bir meseledir. Yazmakla bitmez. Son zamanlarda hanzala diye bir cemaat çıkmış Allah ıslah etsin çok arkadaş tanıyorum bu cemaatten. Çok münakaşalarımız oldu kendileriyle. Şunu anladım:soru ve şüphelerini kesin ayet ve hadislerle cevaplamama rağmen hatta tamam sen haklısın dedirtmeme rağmen bir türlü çizgilerini terketmediklerini gördüm. Bir insan hakikati görüp batılı terketmiyorsa şirktedir. Şirkte olduğunu idrak edemiyorsa gerisini zaten idrak etmesini bekleyemeyiz. Bundan dolayı şu güzel söz hep aklımdadır. Bir delille kırk alimi yola getirdim amma 40 delille bir cahili yola getiremedim. (Mevlana) hayırlı forumlar.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Hayırlı geceleriniz olsun ustalar açılan bir kaya mezarı içerisinden 2 adet küçük boynuz çıktı ? Çıkan boynuzlar neyin nesidir ? Ayrıca büyük bir sinek çıktı uçtu gitti.. Zemini aşağı inmeye başlayınca önce ufak ufak mıcırlar ve ince toprak çıktı...sonrasında mıcırlar bitti tertemiz elenmiş deniz kumu gibi aynı un kıvamında incecik toprak çıktı.. Daha sonra aynı toprak içerisinde karışık el büyüklüğünde taşlar çıktı ve en son geniş bir taş çıktı çalışma çeşitli hadiseler sonucunda durduruldu ..

Açtığım doğal mı yoksa mihrap mı adlı konu üzerine yapılmış bir çalışma olup ilk katman ve resimlerde görünen kayanın birtanesi tamamen horosan kaplı idi..

Boynuzlar neyin nesi ? Ne işi var ?
Sinek tılsıma işaretmidir ?
Toprak katmanları 1 metrelik bir derinlikte çıktı
Temiz incecik elenmiş toprak normalmidir

Biz boynuz ve sinek kısmına çok takıldık :(
Boynoz kısmına hiç girme çünkü inanılacak akıl alacak konu degil derin ve uzun istersen özelden yazarım bunu. Yazınca insanlar kendi inancım yada görüşüm gibi lanse ediyor bazen. Sadece şunu bil boynoz güçü temsil eder.

Sinege gelince orda sinegin işi olamaz bunu anlatsanda kimse anlamaz.

Mal kaydı uçtu gitti diyeni duydunmu hiç
mal yer degiştirmez kaymaz ama kapalı alanı açtıgında arı yada sinek gibi şeylerin tek yada toplu uçup gidişi aslında malın gidişidir inanan inanır inanmayan hurafe der.

Mal nereye gider gömü yapanın yaşayan soyuna nasıl nasıl eline gecer damdanmı düşer hayır buda uzun konu.

Acan sen isen hakkın vardır süren uzaklıga göredir iki gün bazen 40 gün
geri alabilirsin.

ucanı öldürseydin o an alırdın gerisi zor
gibi seyler söyleyenolur. Kendi tecrubem yok.

Son düzenleme:

oguzkagan

Bilgili Üye
Boynoz kısmına hiç girme çünkü inanılacak akıl alacak konu degil derin ve uzun istersen özelden yazarım bunu. Yazınca insanlar kendi inancım yada görüşüm gibi lanse ediyor bazen. Sadece şunu bil boynoz güçü temsil eder.

Sinege gelince orda sinegin işi olamaz bunu anlatsanda kimse anlamaz.

Mal kaydı uçtu gitti diyeni duydunmu hiç
mal yer degiştirmez kaymaz ama kapalı alanı açtıgında arı yada sinek gibi şeylerin tek yada toplu uçup gidişi aslında malın gidişidir inanan inanır inanmayan hurafe der.

Mal nereye gider gömü yapanın yaşayan soyuna nasıl nasıl eline gecer damdanmı düşer hayır buda uzun konu.

Acan sen isen hakkın vardır süren uzaklıga göredir iki gün bazen 40 gün
geri alabilirsin.

ucanı öldürseydin o an alırdın gerisi zor
gibi seyler söyleyenolur. Kendi tecrubem yok.
Ustam buraya yazmanı isterim hem benimle birlikte birçok kişi anlatacağınız durumu öğrenmiş olur hem sizin dilinizi mizacınızı sitede ilk günleri olmayan herkes bilir ve önem verir diye düşünüyorum

oguzkagan

Bilgili Üye
oguzkagan çalışmanın sonuna gelmediniz henüz
inşallah düşlediğiniz her neyse ona ulaşırsınız
hayırlısı bakalım
:51:
Amin inşallah ustam güzel temennilerin için teşekkür ederim gündüz çıkmayız muhtemelen noktada çalışma yapıldığı belli resimde delikli kayayın resmini çekmek için durduğumuz nokta kırılıp elenmiş toprak katmanının sonundaki düz büyük taşa kadar bir çalışma daha yapılacak eğer o taş kapak taşı ise kaldırması daha kolay olur diye düşünüyorum bunu anlamanın yolu bu işlemi gerçekleştirmek