Cinler vede ifritler

Safakk

Bilgili Üye
Amin usta ama birde cinciyim diye gezenlerden uzak durmak gerekli bunu bilmek gerek cinlerden dağa telikeli cincilerdir bilginize

Nihat k

Aktif Üye
Arkadaşlar sizleri korkutmak bu insanların amaçları ya hu açın şu gözlerinizi artık Alemlerin en üstü en güçlü en korkunç varlığı insan şimdi sizlere soruyorum mantıklı düşünün mantıklı konuşun bir file tavşan tekme atsa file ne olur? İkinci sorum siz hiç bir zengine musallat olayı duydunuzmu gördünüz mü? Cinler yoktur demiyoruz tövbe haşa sadece sizin sandığınız gibi değiller kapatın izin vermeyin böyle konulara korkulara teslim etmeyin kendinizi ettirmeyin bir olun güçlü olun aranızda aklımızla alay eden insanları barindirmayin saygılar...

Safakk

Bilgili Üye
Arkadaşlar sizleri korkutmak bu insanların amaçları ya hu açın şu gözlerinizi artık Alemlerin en üstü en güçlü en korkunç varlığı insan şimdi sizlere soruyorum mantıklı düşünün mantıklı konuşun bir file tavşan tekme atsa file ne olur? İkinci sorum siz hiç bir zengine musallat olayı duydunuzmu gördünüz mü? Cinler yoktur demiyoruz tövbe haşa sadece sizin sandığınız gibi değiller kapatın izin vermeyin böyle konulara korkulara teslim etmeyin kendinizi ettirmeyin bir olun güçlü olun aranızda aklımızla alay eden insanları barindirmayin saygılar...
Aynen size katılıyorum usta

Bu tarz başlıklar altında açılan konuları açmam bile çünkü amaç define. Amaç niyet neyse görünende o olur Allah sağlık huzur versin

Safakk

Bilgili Üye
Benim bu konuyu açma sebebim insanları korkutmamak vede yanlış yönlendirmemek hayatında cinlerin saldırısına uğramayan insanlar bazı arkadaşları yanlış yönlendiriyor evet biz en güçlü canlılarız ama büyülü vede tılsımlı yerler çok ve çok tehlikelidir yanlış bilgi verilmesin istedim okadar

Börükan Tatar

Aktif Üye
Kazı işlerinde ne hikmetse hep İslâm inancına sahip olanlara görünür bu varlıklar(!)..Yabancılarda böyle durumları duyan var mı?

Amerika Avrupalılar tarafından keşfedildiğinde başkaları oradaki kaynaklara çökmesin sadece biz sömürelim diye yerel haklı köpek ve canavar suratlı insan yiyenler diye Avrupaya anlattılar..

Define işinde de bu işten inanç boyutunu araya sokarak nemalananlar var. Umduğunu bulamayınca yine suçu 41 senede bir yer değiştirir uydurmalarıyla bu Cin tayfasına atanlar var. Daha kötüsü bu cukkacılara inananlar var..

Çubuk yapmayın, dedektör almayın bakalım sonuç ne olacak? Binlerce yıl toprak altında olan bir materyal nasıl olurda 41 yılda bir yer değiştir?..Bilim ve mantığı bir kenara atıp hacı hoca peşinde kazı yapanlar, alet kullanmayı bilmeyenler olaya 3-0 geriden başlar..

Börükan Tatar

Aktif Üye
Keramet hocada değil tecrübe ve sağlam ekipmanda. İyi çubuk, iyi dedektör, iyi sonuç alma ihtimalini arttırır. Kişinin nasibini yaradan ve kendi çabası belirler..

Safakk

Bilgili Üye
Aynen usta cin falan hikaye eleki cinciyim diye geçinenleri kapının önüne sokmuycaksın