Çığlık sesi

Wise99

Aktif Üye
Bu isin saati olmaz kisi sayisi da onemli degil 8 kisi ile gorduk birimiz degil hepimiz gördük ben tek geve 1 2 lerde cok mezar actim.birsey olmadi ama 6 kisiye göründüler
Ses olay uyaridir saglam kisiler olursa devam edilmeli taki birseyler gorene kdar ses olayindan sonra gorunmeler gerçekleşiyor ben hep o sekilde karsilastim genelde
En önemlisi de su cinlerin oldugu bulundugu yerler var oralardan gecilmemesi lazim birsey yapmasanda sizlerle ugrasiyorlar o yerlerden gecmemek daha mantikli beyler

Hırçın

Member
Ustam şöyle bir gerçekte vardır hemen olayı cinlere bağlamamak lazım .arazide o kadar hayvan vardır ki .mesela çakallar bizim buralarda saat şimdiki saatle 6 6.5 gibi oldumu.basliyolar bağırmaya çağırmaya Bazen arazideyim o saatlerde gece oldumu çakallar ses cikarmaya basladimi yeminlen olsun çakal olduğunu bildiğim halde insanın bazen içi urperiyo kadar ilginç sesler cikariyorlarki. bebek sesi kadın ağlama sesi kırsal bölgede yaşayan ustalar bilir.ama inançsız bir insanda değilim.

Wise99

Aktif Üye
Hırçın
Ben her sesi cine yorunlamam asla ben kazi yaparken once kipirdamalar duyarım takmam sesler gelir takmam(kadin sesi hayvan sesi vb) ama birseyler gorunuyorsa gözlerine orda dururum artk bugunluk yeter derim
Ben sana bir olay anlatayim simdi kaya mezari kazi yapiok 2 kisi bn kaziyorum neyse kaziom 2 kayanin arasina giriom dar alanda calisiom neyse.kafami kaldirdim ve dedim ki araba mi geliyor yanimdaki ne arabasi dedi valla bas sesi geliyor dedim ya yuru git.dedi ve kendi indi ben sigaramo yaktim daha yariya bile gelmeden ayni sesi kendi de duyduğunu söyledi ve aslinda ne araba vardi ne dugun vardi ne de muzik.dinleyen insan o bas dedigimde yasamak duymak lazim ki anlattigimi anlamak usta

Wise99

Aktif Üye
Ben erciyes eteklerinde yasiyorum usta bu arada

Blackjest

Member
Hayırlı olsun,gordugunun cinler olduguna eminim, daha doğrusu duydugunun,
Bu hayatta yokluktan korkuyorum, ite kopeğe muhtac olmak istemıyosan vur,, ara rızkını, nasibinde ne varsa onu verir Rab, karsında dansda etseler umrunda olmaz,baki selamlar

Şirvan

Operatör
Bu cinconlar çok dalgacı illa arazide olacak diue bir şey yok. Dua okunmayan namaz kılınmayan yemek yerken besmele ile başlanmayan evde de olur bizler göremeyiz onları gece gezer gündüz yatarlar. Cıglik çakalda olabilir cinde olabilir başka birşeyde. Sünni olmayanlar mezbelelik pis yerlerde harabe yerlerde oyuklarda maÄ£aralarda olurlar. Genelde yilan akrep siyah köpek kiliğina girerler bunlar surelerle yanar yok olurlar. Ayetelkursi felak nas surelerini okuyun çalışma yapacağınız yeri okuyarak daire icine alın sirkeli su veya sirke bulundurun yaniniza gelirlerse serpin gitsin cinnoslar

Hırçın

Member
Usta bende bir yerde kazı yaptım karıncalar çıkmaya başladı ama hep kaya kuruyorum .baktım hiç duracak gibi değil .her yer oldu karınca .bıraktım hemen.dedimya inançsız değilim.usta

Amisos

Bilgili Üye
kedi dir kedi :)) rüzgar olamaz mı . ben ordayken tespit yaparken bağırmadı da giderken neden bagır dı bence saçma

crysannche

Member
Çakal sesidir. Gecenin karanlıgında oyle bir çıglık atarlar ki yuregin yerinde fırlar.
Gece kıyıdan balık avı yaptıgım yerlerde cok var. Yanımda gelen arkadaslardan kimisi korkup kaçtı gitdi, kimisi Hatim indirmeye basladı. Kimileri de arabanın icinden cıkmaz oldu :D