Ceviz ve Dut Ağaçları

sef_er

Operatör
Mhmt82 baska 1.20 de malzeme kaldımi ustam banada soylesen, bak kış mis demeden gelecem

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
@Mhmt82 baska 1.20 de malzeme kaldımi ustam banada soylesen, bak kış mis demeden gelecem
yaw siz oralarda boşuna Kaya mezarı kovalıyonuz. Şu Rum evlerini köylerini bi tespit edin yaw :))
incirler güzeldir. Hele boyu 1.20 ise tadından yenmez.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ustam sef_er ustanin adrese ihtiyac yokki onun oldugu yerdeki tum daglar komple antik kent kaya mezar ..surdu tarlayi nadasa burakti.15 tatilde bi dumanefe cay partusi yaparuz

sef_er

Operatör
Mal bulanındır,
ustam @sef_er ustanin adrese ihtiyac yokki onun oldugu yerdeki tum daglar komple antik kent kaya mezar ..surdu tarlayi nadasa burakti.15 tatilde bi dumanefe cay partusi yaparuz
Aynen sen iste yeter ustsm, ben yarin ön çalışma yapacam, bir yerim var arastiracam

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Keskingöz ustam bir dut ağacının kökünde mal tespit ettim, üç adet alıç ağacı arasında ve bizim köyde bir incir ağacı var incir ağacının kökünde çakıl taşlar küme taş var bayağı büyük bir küme burda da değerli tespiti yaptım ama derinlik tespiti taş olan yerde tutmuyor maalesef, bunların hepsi ermeni işi diye biliyorum, saygılar

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
@Keskingöz ustam bir dut ağacının kökünde mal tespit ettim, üç adet alıç ağacı arasında ve bizim köyde bir incir ağacı var incir ağacının kökünde çakıl taşlar küme taş var bayağı büyük bir küme burda da değerli tespiti yaptım ama derinlik tespiti taş olan yerde tutmuyor maalesef, bunların hepsi ermeni işi diye biliyorum, saygılar
Dut’un kökünde mi tespit ettin ? İlginçmiş.
Alabildin mi?
Belki vakti ile kalmış paslı bir metaldir?
İncir olayını bilmiyorum tecrübe etmedim.
Dutun kökü ile ilgili kesinleşmiş bir sonuca varırsan fotoğraflayıp buraya ekle inşallah.