Çay Molası ☕

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Arkadaşlar YARIN akşam SAAT 20:00 de bir kaç forumdaş dost ile FINDIKZADE' de çay-sohbet yapacağız. Gelmek isteyen dostlara duyurulur😊
mekan bilgisi için iletişime geçiniz lütfen.!!

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Çıkın çıkın gelin :)

blueverse

Bilgili Üye
Çok uzak tühhh şöyle beylikdüzü avcılar civarı olsaydı muhabbete katılırdım malum silivri neresi fındıkzade neresi :)

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
BİZİ KIRMAYIP GELEN TÜM DOSTLARA SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.

@Delucia KARSEŞIM TAA KADIKÖYDEN KALKTI GELDİ, HER BULUŞMAMIZDA OLDUĞU GİBİ YİNE KIRMADI BENİ! ALLAH RAZI OLSUN.

@BayKuSs KARDEŞİM, DEĞERLİ HOBİDAŞIM😊SEVİYORUM SENİ.

KATILAN TÜM DİĞER DOSTLARA SELAMLAR, SEVGİ VE SAYGILAR..
GELEMEYEN DOSTLARIMIZLA DA EN KISA SÜREDE #MANGAL PARTİMİZ# DE BULUŞABİLMEK DİLEĞİNDEYİZ. ÇOK KAPSAMLI BİR BULUŞMA OLACAĞI BELLİ OLMAYA BAŞLADI.
MEKAN "BELGRAD ORMANI" OLACAK KUVVET İLE MUHTEMEL.
GELMEK İSTEYEN DOSTLAR LÜTFEN İRTİBATA GEÇSİNLER Kİ NET SAYIYI BELİRLEYİP ONA GÖRE HAREKET EDELİM.ŞİMDİDEN ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
esselamunaleykum..aslında bu işi il bazında yapsak il il yani daha iyi ve sağlıklı sohbetler yapılabilir diye düşünüyorum ama forum üyeleri illere göre akşam çay sohbetleri yapabililr sonra diğer illerdeki arkadaşlarımıza canlı olarakta bağlanabiliriz...sağlıcakla kalın..

Delucia

Yeni Üye
BİZİ KIRMAYIP GELEN TÜM DOSTLARA SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUM.

@Delucia KARSEŞIM TAA KADIKÖYDEN KALKTI GELDİ, HER BULUŞMAMIZDA OLDUĞU GİBİ YİNE KIRMADI BENİ! ALLAH RAZI OLSUN.

@BayKuSs KARDEŞİM, DEĞERLİ HOBİDAŞIM😊SEVİYORUM SENİ.

KATILAN TÜM DİĞER DOSTLARA SELAMLAR, SEVGİ VE SAYGILAR..
GELEMEYEN DOSTLARIMIZLA DA EN KISA SÜREDE #MANGAL PARTİMİZ# DE BULUŞABİLMEK DİLEĞİNDEYİZ. ÇOK KAPSAMLI BİR BULUŞMA OLACAĞI BELLİ OLMAYA BAŞLADI.
MEKAN "BELGRAD ORMANI" OLACAK KUVVET İLE MUHTEMEL.
GELMEK İSTEYEN DOSTLAR LÜTFEN İRTİBATA GEÇSİNLER Kİ NET SAYIYI BELİRLEYİP ONA GÖRE HAREKET EDELİM.ŞİMDİDEN ALAKANIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Herzaman gelirim abi çağırmanız yeterli ,keyifli sohbetiniz için ben teşekkür ederim @eser34 @BayKuSs