Çarpılıyormuyuz Dedektör Alırken...

Hostia

Moderatör
Moderatör
madde 1. bu videoyu yapan adamın kanalında 1 tane video var. youtube kanal oluşturmuş bu videoyu atmış başka bişey yok.

ne anladık ? bişey anlamadık.

biraz çevirip bakalım. bu videoyu yapan yada üzerinde oynayan vatandaş baya profesyonelmiş. herkes videoyu indirip, sonra video düznleme proğramı indirip, videonun üzerinde oynayıp, kaydedip, sonra kanal açıp tekrar yükleyemez. bu işler ustalık ister.

yaw anlayın işte rakip firmanın biri yapmış. nereden anladın dersen yorumlara baksana. videoyu yapmış yorumlarıda fake hesapla kendi yazmış, alt okumada uzmanlaşmış bir millet olarak böylesi komik işlerle rant elde etmeye çalışanlar hala varsa yazık.

cihaz nedir ne değildir hiç bakmadım bakmayacağım cihazla alakalı yorumumda yok.

Mustafa92

Yeni Üye
Ya abi ben günlerdir araştırıyom forumdada bi kaç konu açtım yazdım gold rainmi deep huntermı diye bu video izledkten sonra uğur elektronik gerçekten böyle bir şey yoksa bile bi savunma yapmamış + rakip firma olsa bile video gerçek konuşmalar gerçek montaj yokki orjinel videoda ki yalanları sölemiş.
Ben şuana kadar hiççççç dedektör elime alıpta kullanmadım ama sağolsun bu sayfadaki bazı abilerimizden öğrendim kadarıyla hiç bi dedektör 4-6 metreyi ölçemezzzz anca 35bin 40 bin gözden çıkarırsın o zaman belki öter.
Şimdi video belli kasıtlı yapılmış , yorumlarda öle ama sizde bi deyin yani 4metreyi çekmez yaln sölüyokar dieeeee

Wise99

Aktif Üye
Ya abi ben günlerdir araştırıyom forumdada bi kaç konu açtım yazdım gold rainmi deep huntermı diye bu video izledkten sonra uğur elektronik gerçekten böyle bir şey yoksa bile bi savunma yapmamış + rakip firma olsa bile video gerçek konuşmalar gerçek montaj yokki orjinel videoda ki yalanları sölemiş.
Ben şuana kadar hiççççç dedektör elime alıpta kullanmadım ama sağolsun bu sayfadaki bazı abilerimizden öğrendim kadarıyla hiç bi dedektör 4-6 metreyi ölçemezzzz anca 35bin 40 bin gözden çıkarırsın o zaman belki öter.
Şimdi video belli kasıtlı yapılmış , yorumlarda öle ama sizde bi deyin yani 4metreyi çekmez yaln sölüyokar dieeeee
Her yerde seni görüyorum nedense cok gezen cok yanılır mantıklı gitmiyor gidişin keşke aklındaki düşüncelerden kurtulup bu işin hobi olarak yapılması gerektiğini anlasan

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kesinlikle ��

Siva

Bilgili Üye
Ah ahh dunyanin en iyi dedektorleri gprsler vs . Bu dedektorlerin icini sokup arastiran muhendislerimiz yokmu elin gavuru yapmis hali hazirda gizlememis ticaretini yapiyor bizimkilerde iyisini uretemiyormu isinemi gelmiyor yoksa o beyinler bizde yokmu yada bizimkiler bizleri kandiriyor.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ah ahh dunyanin en iyi dedektorleri gprsler vs . Bu dedektorlerin icini sokup arastiran muhendislerimiz yokmu elin gavuru yapmis hali hazirda gizlememis ticaretini yapiyor bizimkilerde iyisini uretemiyormu isinemi gelmiyor yoksa o beyinler bizde yokmu yada bizimkiler bizleri kandiriyor.
cok dusunme conta yanar kayis kopar kahkaha