Bütun ustalari konuya beklerim

avcı49

Yeni Üye
Öncelıkle herkese bol sans . kımsenın malına mulkune zarar vermeden nasıbımızı arıyoruz hepımız
bu kanuda bır yerleşim alnı paylaşacagım sızın le fotoları bıraz olsun sıze daha ıyı anlatabılmek ıcın yazılar ekledım burda kapıya benzer bır gırıs olacagını dusundugumuz yer var hemen yanında 3 basamaklı merdıvern var merdıvenın en alttakı ucunda use 3 tane murc ızıne ben,zer kare dortgen oyma var medıvenın yanındakı taslasdada bu kare oymalar var bır susu gıbı burda bişey anlamadım ama gırıs oldugunu dusunduyum yerın sızınde bı katkınızn olabılecegını dusundum sımdıden tesekkurler

oooo burası muş/malazgirtte Sariç denen derenin o taraflarında jandarma yakalarsa mahveder seni. oradan malı aldılar diye duydum boşuna uğraşma.kardeş

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ekli dosyayı görüntüle 249783
Sarı işaretleri takip et. Üstten direk sal kapamalı yada kaya kesilerek girilen odalar olmalı .
Haricinde su tarafında farklı iş ve haller var.Su tarafından Tünel gelmez odalara ben bunu bilirim.
Suyun karşı yakası düzlükte hafif meyilli kısımlarda mezarlar olcak.
İyi çubukçu üstte ki odaları rahat bulur derin olmaz.2 metreden biraz fazla.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ayrıca malzemesi alınmış gibi hiç mi hiç durmuyor.

serhat1071

Yeni Üye
Avcı49 umarız mali sen almissindir . Kardeş
Çalışmaya gelince her definecinin jandarma korkusu vardır riskli olmayan hiçbir iş yoktur . Ben burada çalışırım kardeş benim tarlalarimda
Olan bölge .üstelik tapulu. Dikkat et sen yakalanma . Oradaki çoban ve çiftçilere ..

avcı49

Yeni Üye
Avcı49 umarız mali sen almissindir . Kardeş
Çalışmaya gelince her definecinin jandarma korkusu vardır riskli olmayan hiçbir iş yoktur . Ben burada çalışırım kardeş benim tarlalarimda
Olan bölge .üstelik tapulu. Dikkat et sen yakalanma . Oradaki çoban ve çiftçilere ..
sen rahat ol bremın. ben sana duydugumu söyledim. senin tarlan olsa ne yazar. 2863 KANUNU ÖĞREN ONDAN SONRA GEL BANA AHKAM KES. ben hiçbir zaman milletin tarlasında evinin önünde kazı yapmadım yapmamda. o ucuz insanların işidir.

bana karışacak ne çoban var bu malazgirtte ne de ciftçi elhamdülillah.

ben sana önce 2863 kanun nedir onu yazayım zahmet olacak oku. http://teftis.kulturturizm.gov.tr/T...ur-ve-tabiat-varliklarini-koruma-kanunu-.html

adama bak iyliğini düşünüp yazıyoruz kalkmış tehdit eder gibi dikkat et çoban çiftciler seni yakalamasınmışmış çoban kim çiftci kim şimdiye kadar bir ALLAHın kuluna eyvallahımız olmamış.

Son düzenleme:

serhat1071

Yeni Üye
Eyvallah in olsaymis iyi olurdu senin için kardeşim . S n haklısın konunar her zaman kazanır . Bu yer hakkında ne biliyosun ne duymussn bu güne kadar soyismin ne