Bunları derledim hepsi bir alandadır.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ustam ilk ve son resimden belli hakim bolgeye kurulu denize nazir tapinak kalintilari...islem yapmak zor orda kayalar devrilir.yanliz kalite saglam bicihaz ile.kayalarin araliklari ve dipleri taranmali..kolaygelsin bolnasipler..

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
hocam diğer konuya da yorum yaptım buradaki görseller de o yorumumu destekler şekilde
o fotoğraftaki arkadaşın göbek seviyesinde on numara beş yıldız bir sunak varmış ama maalesef sadece alt kısımdaki
kesme figürü sağlam kalmış
bir sonraki fotoğrafta da bazı izler görülüyor ama nafile giden gitmiş
mezar tipleri nasıl acaba açılmışta olsa bir örnek yok mudur

R00T

Profesyonel
Co Admin
Kutsal tören alanı ve güzel mezar alanları.Zorlu iş.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotoğraftaki arkadaşın ayaklarının alt kısmında araştırma yapılmalı tahmini bir metre derinlikte blok kayanın üst kısmı görünür,blok kayayı ordan alabilmek için yapılan araştırma biraz genişçe olmalı.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kıymetli Ustam,
Çok zor yerler. Ekip-ekipman-finansman ve dayı ister buraları.

Aşağıdaki anıt mezar, çok da güzel.
Tespit yapılabilirse - giriş yakınındadır, muhtemelen tünellidir de - güzel bir iş olur:

Ekli dosyayı görüntüle 235836

Cann

Editör
Bunların üst tarafında yığma var mı. ?

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
hocam diğer konuya da yorum yaptım buradaki görseller de o yorumumu destekler şekilde
o fotoğraftaki arkadaşın göbek seviyesinde on numara beş yıldız bir sunak varmış ama maalesef sadece alt kısımdaki
kesme figürü sağlam kalmış

Sevgili kardeşim duran kişi nasıl durmuş amma manken gibiyim değilmikahkaha. Sevgili kardeşim burada açılmış hiç bir yer yok o senin dediğin sunak gibi yer benimde dikkatimi çekti. Yani burada hiç bir açılmış ve giden bir şey yok.
bir sonraki fotoğrafta da bazı izler görülüyor ama nafile giden gitmiş
mezar tipleri nasıl acaba açılmışta olsa bir örnek yok mudur

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Kutsal tören alanı ve güzel mezar alanları.Zorlu iş.
Sevgili root burasının kutsal alan olması için bazı detaylar lazım onlar burada yok maalesef. Biliyorsunuzki kutsal tören olan yerlerin olmaz ise olmazı nişlerdir burada ondn hiç bir eser yok

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
ustam ilk ve son resimden belli hakim bolgeye kurulu denize nazir tapinak kalintilari...islem yapmak zor orda kayalar devrilir.yanliz kalite saglam bicihaz ile.kayalarin araliklari ve dipleri taranmali..kolaygelsin bolnasipler..
Sevgili ustam foto sizi yanıltmasın o deniz değil bir gölet baraj göleti. bunun yakın çevresinde bir kalıntılar yok sanki burası özel bir şekilde hazırlanmış.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Kıymetli Ustam,
Çok zor yerler. Ekip-ekipman-finansman ve dayı ister buraları.

Aşağıdaki anıt mezar, çok da güzel.
Tespit yapılabilirse - giriş yakınındadır, muhtemelen tünellidir de - güzel bir iş olur:

Sevgili ustam teşekkür ederim. Bende buranın ne denli zor bir iş olduğunun farkındayım.
Ve burada bir giriş olduğunu tahmin edebiliyorum. Ben buraya sadece görmek için gittim ve hiç bir işlem yapmadım lakin inşallah bu yerede en kısa sürede giriş yerini tespit etme işlemi yapılacak. Ve burada inanın hiç bir işlem yapılmamış sadece ufak bir gıdıklama yapmışlar lakin öylesine. şimdi resimde işaretlediğim yere dikkat eder isen çok dikkatimi çekiyor bir noktayı gösterir gibiEkli dosyayı görüntüle 235850

Ekli dosyayı görüntüle 235836