bu isaretin anlami yeri yönü nedir

fbkolik1907

Aktif Üye
buda isaretin guney bati kisminda 40.50 metre varyok işarete. ordaki evin cevresi

pro

Member
arkadaş solda bir kazık var ordan ilerdeki ağaç arasında ve dün dediğim evle o ardadaki yapı arasında bir sinyal var oralara bie cubukla bak öteki fotolarda bir şey yok tekrar söylüyorum ben bunun arazi testini daha yapamadım nasip kolay gelsin baktırırsan bana bu iki yerle alakalı sinyali söylersen sevinirim

fbkolik1907

Aktif Üye
Arazide var mı yok mu ben bakar şıp diye anlarım. O konuda yardım istemiyorum.

Kaybolan çocuğun resmine bakıp, frekansını ayarlayıp uydudan yerini bulduğunuzu söylemişsiniz.
Bu özel bir yetenek.

Bende diyorum ki ;
Ha çocuğun resmine bakıp frekansı ayarlamışsın, ha attığım resimdeki cisme bakıp frekansını ayarlamışsın.
Yani çocuğun uydudan yerini bulan , benim attığım resimdeki cismin de uydudan yerini bulur.

Bilim bunu söyler.
Bir kere nasılsa yapmışsınız. Ikinciye de yapar mısınız?
bu bir anlam ifade ediyormu
sanki yılan isareti gibi

pro

Member
arkadaş işareten anlama sinyal aldığım 2 yer vardı dün yazdım o evin arkası ve o kazıkla karşıdaki agacın aralarına iyi bir cubukcu bakması lazım tam noktayı bu fotolarla vermek cok zor rastgele

fbkolik1907

Aktif Üye
arkadaş işareten anlama sinyal aldığım 2 yer vardı dün yazdım o evin arkası ve o kazıkla karşıdaki agacın aralarına iyi bir cubukcu bakması lazım tam noktayı bu fotolarla vermek cok zor rastgele
bu belirttigin yerleri fotoğraf uzerinde isaretleme şansın var mi ?

fbkolik1907

Aktif Üye
işaretin son hali bu ortadaki oyugun icini actim. isaretinde etrafini temizledim biraz.