Bisiklet resmi

FertmaN

Yeni Üye
Ormanlık bir alanda çalıların arasında gizlenmiş daire şeklinde bir girişi olan mağaranın duvarına siyah bir şeyle çizilen bisiklet resmi neyi ifade ediyor yardımcı olursanız sevinirim

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Fotoğraf ile gelirsen daha faydalı sonuçlar alırsın

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bisiklet şeklinde işaret hiç duymadım görmedim ilginç geldi .. resim yüklerseniz iyi olur hem ilk görmüşte olurum rast gelsin

FertmaN

Yeni Üye
Ben o zamanlar 18 yaşındaydım eniştemle beraber köyden 10 km uzaklıkta ormanlık bir alanda hatta kimsenin bulması imkansız çalılıklarla kaplı bir alanda yerden 10 cm yükseklikte daire şeklinde bir girişi olan mağara gördük mağaranın agız kısmından içeriye baktığımda hemen yan duvarına siyah bir şeyle çok belirgin bir şekilde bisiklet resmi çizilmişti enişteme buraya girelim mi dediğimde boş ver başımıza bir iş gelir diye vazgeçtik ve ben şuan ve bu konu bartın da oluyor ki o ormanlık alanda çok sayıda mağara mevcut kaya mezarı bile bulundu

FertmaN

Yeni Üye
Ve şuan 42 yaşındayım o zamanlar teknoloji pek gelişmemişti yani resim çekme olaya şimdiki zaman kadar kolay değildi ama gitsem orayı zor da olsa yinede bulabilirim

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
bartının neresi toprağam ben merkez orduyeri