Afrin

romAntik

Bilgili Üye
kürdüm..pkklılar benden nefret eder..bende onlardan...pkk nın ve ideolojisinin yenilmesine seviniyorum..önce kürt ırkçılardan sonra türk ırkçılardan ve bilimum diğer ırkçılardan nefret ediyorum..acıyorum..kimse ırkını yücelterek bu topraklar üzerinde fikri ve duygusal ayrılıkların tohumlarını serpmesin..Türkiyede türk ırkçılığı yapan partilerin oy oranı ortadadır...kimse ırkını seçerek dünyaya gelmiyor...üstün ırk yoktur..türk ırkçılarının övündüğü tarihsel büyük olayların tamamı islama girdikten sonradır..islam ile yükselmişlerdir.. Yıldönümü olan Çanakkale zaferi ve bugün gerçekleşen Afrin zaferi salt türk ırkçılarına asla ait değildir ..tarih bunun ve bunun gibi binlerce vakıanın şahididir..afrin oprsyonunda istihbaratta, tskda, özel kuvvetlerde , ne kadar kürt arap çerkez olduğunu bilmeyenler çabalarından ve gayretlerinden bihaber olanlar bunu salt türkçülük zeminine oturtmak isteyenler fikri masturbasyon yapıyorlar..Çanakkalede aynı şekilde farklı milletlerin bir araya gelmesi ve gayretiyle vuku bulmuştur..
bugün eğer sevinecekseniz ve övünecekseniz bu ırkınızla olmasın...bu sizinle yüreyen milletlere İHANET olur..fikri ve duygusal olarak önce sizden uzaklaşır sonra yabancılaşır ve nihayet size düşman olur...!!! ve yapa yalnız kaldığınızda ırkçılığın hiçbirşeye derman olmadığını yakinen öğrenirsiniz...
vesselam...

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ayrı olarak belirtmeliyim ki haçlılar (gavurlar) ırkı ne olursa olsun müslüman olana türk der.Kendileri bile sonradan müslüman olanlara(kardeş olsa dahi)türk der.
Peygamber efendimiz (S.A.V) "sakın onların üzerine oedularınızı göndermeyin.onlar size saldırmadıkca(kendinizi korumak için)saldırmayın.Sancagımızı cihana taşıyacak onlardır."demiştir.

meratan

Aktif Üye
Şehit haberi geldiğinde sevinen türkte de gördük.Zaferi kutlayan kürtte gördük.Biz önce ümmetiz.
Ancak inananlar kardeştir.(Hadisi şerif)
....Saygılar

romAntik

Bilgili Üye
TSK 3600 küsür pkk lı indirmiş( ki bunu yapabilmek için harcanan sadece meblağ çok büyüktür),bazı sözüm ona milliyetçilerde söylemleri ile 3.000.000 kürdü pkk ya katılma noktasında motive ediyor,buna zemin hazırlıyor...!! bu gaflet değilse İHANETTİR...Ondan sonra terörle mücadele de harcanan yüzmilyarlarca doların edebiyatını yaparlar..!! Anladık din kardeşliği size bol geliyor...bari aynı gemide olduğunuzu unutmayın..

ve..

eylem ve söylemlerinize dikkat edin...!!

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
camı kırmak için harcanan meblağ ne kadar? birde o camı yapmak için harcanan meblağ? terazinin kefesine koyun.
3600 leş için harcanan meblağ ne kadar ise; onun mislisiyle o terör örgütünü yapana o kadar meblağ.
3 milyon değil 3 milyar olsanız (alınmayın sözüm ona) bir türk yeter.Çünkü hak er yada geç kazanır.
artık bunu anlayın pkk ya katılan kürtler değil ermeni ve emperyalistler.
tereddütü olan varsa
düşman oklarının geldiği yöne baksın saffınızı ona göre seçin.

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
türk kürt dedik
bu arada aklıma bir fıkra geldi.
iki kürt arkadaş türk olmak istemiş.
gitmişler ülema dedeye.
"biz türk olmak istiyoruz nasıl olacaz"demişler
dede"çıkın şu ulu dağın zirvesine üç kere bağırın BEN TÜRKÜM diye
bunlar başlamış tırmanmanya
bakmışlar tam zirveye gelmişler ama koca bir kaya.
"arkadaş bas şu omuzuma çık.sonra beni çekersin zirveye."demiş
basmış cıkmış hemen bağırmış
BEN TÜRKÜM.
BEN TÜRKÜM.
BEN TÜRKÜM.
öteki uzatmış elini "hadi çek beni yukar bende türk olayım"
"hadi s...tir ordan kürt ogli kürt"deyip gitmiş.

kısaca hepimiz türküz arkadaş.kürtte,arapta,lazda, çerkezde,romenide,bulgarıda
biz burada ırkcılık yapmıyoruz.belki benim genim araştırılsa kürt oğlı kürt çıkar?bilemem ama sunu söylemekten gurur duyuyorum.
ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIM.ELHAMDÜLİLLAH TÜRKÜM.

romAntik

Bilgili Üye
hamaset hamaset hamaset...
bir türk yeter....!!
aklıma izlerken büyük hayal kırıklığına uğradığım pkk nın hakkari üs bölgesine saldırısında arkdaşlarının cenazesini ve son model silahlarını bırakıp giden özel kuvvet mensupları geldi...aşağılık pkk nın propagandasını yapmamak için video linkini burada paylaşmıyorum...