☕☕

Karabulut

Operatör
@eser34 ustam hele şu oturan devenin emaneti nerde olur Kimisi içinde olur Diyor Koyun güderken Birtane benzettim ona bakim bir

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
@eser34 ustam hele şu oturan devenin emaneti nerde olur Kimisi içinde olur Diyor Koyun güderken Birtane benzettim ona bakim bir
Hem karşısında olur. Hem altında hemde sağında. Eser ustama sormuşsunuz ama ben yanıtlayım. İşareti görmeden incelemeden yorum yapanların tamamı ezbercidir kardeşim. Ezberden konuşanın sözüne itibar edilmez... Siz deveyi bize çekin geniş açılı olarak konu açın üzerine konuşalım...

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Şahsen bir çalışmamda ki üyeliğinin ilk yılıydı, 2.7 m. arkasından altına girmiştim, pek bir şey bırakmamışlardı, eski ustalar da bilirler..
Ondan sonra 4 kere daha denk geldim hep aynı sistem çalıştım. İstisnalar var mı? İnan bilmiyorum ama ben karşılaşmadım. Arap coğrafyasında da Balkanlar'da da ufaklarına rastladım, onlarda da aynı sistemle çözüme gidildi. BANA sorarsan bu çözümü genelleyebilirim.