• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

33 rakamının sırrı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erhan48

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şapka devrimi idamlarınıda unuttum .maraşta 33,erzurum da 33

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Derdimiz ve vazifemiz; ebced hesabi olmamali.
Yaratilis gayemuz belli.
Kadere iman, imanin sartlarindan.
Elbette bazi sayilar onemlidir.
Lakin bunla ugrasmaya gerek yok bence. Bu mesele; isaret olmayan yerde define aramak gibi.
Yormayalim kendimizi :)

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Şapka devrimi idamlarınıda unuttum .maraşta 33,erzurum da 33
ustam sektorumuze dair konulara akalim.butip mevzular siyasi insani polemige provakatif yazilara donusur..
videonun altindaki tum yorumlari okudum.malumatimiz vardir elbet herseyden ancak yinede bu mecrada uygun olmaz.

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör

Gönül_Eri

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ben 33 sübhanallah, 33 elhamdülillah, bide 33 Allahu ekberi bilirim. Onuda sizler gibi namaz sonunda çekerim. Onun dışındaki 33' ler ilgi alanıma girmiyor. Bu konuya kafa yormayı hiç bir açıdan faydalı bulmuyorum.

matrax33

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
You searched for Atatürk - Ezekiel Bates Lodge A.F. & A.M. yurt dışındaki masonlara ait resmi bir site aralarında atatürkü'nde olduğu tarihe damga vuran çoğu asker,polıtikacı ve sanatçının mason oldugunu belirtmiş. Sizce gerçeklik payı nedir?
Söylentiler haricinde gerçek olan tek şey var oda Atatürk'ün mason localarını kökü dışarıda olan çıban deyip kapatması.

Kendi masondur değildir hiç bir resmi kayıt yoktur. Söylentiler iddanın ötesine geçmiyor.

Söylentilere kulak da asacaksan eğer Atatürk'ü mason doktorlar civa ile zehirleyerek öldürdüler.

Erhan48

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Söylentiler haricinde gerçek olan tek şey var oda Atatürk'ün mason localarını kökü dışarıda olan çıban deyip kapatması.

Kendi masondur değildir hiç bir resmi kayıt yoktur. Söylentiler iddanın ötesine geçmiyor.

Söylentilere kulak da asacaksan eğer Atatürk'ü mason doktorlar civa ile zehirleyerek öldürdüler.
Ustam bu gibi gizli cemiyet ve tarıkatlar pek halka açık degıldır o yüzden belge vs şeylere rahat ulaşamazsın.süleyman demirele de masonsun demişlerdi inkar etti.söylenti bunlar dedi lakın sonra mason oldugunu itiraf etti. resmi ve ciddi bir cemiyetin internet sitesindeki bilgi bu.napalım sorgulamayalım mı ?koyun mu olalım? Zaten mevcut müfredat yüzünden adam akıllı hiçbirsey öğrenemıyor ülke gencliği.fullbrıght anlaşmasıyla eğitim sistemını abd düzenliyor.yanı tamamen senı gerı bırakmaya endekslı bır sistem.anlıcanız balık bastan kokar.1930'lu yıllarda ülkemız egıtım sıstemını ayarlamak için getırtılen yahudi profesörlerı saymıyorum bile .dünyada ülkemız egıtımde kacıncı sırada bi bakın !ne demek istediğimi anlarsınız.
Herşeyi sorgulayın herseyden şüphelenın arkadslar.

Erhan48

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Dostlarım
Resmi legal ezoterık bir cemiyetın sitesi büyük bir devletın kurucu lıderını kendı üyelerı olarak gösterıyor.bu bilgilerın yalan olması durumunda uluslararası mahkemede yüksek tazminata mahkum edileceklerını bildıklerı halde neden cogu mason locası m.kemal paşanın kendi üyeleri olduğunu vurguluyor. Türkiye cumhuriyeti neden bunun peşine düşmüyor.ben bir vatandaş olarak bunun cevabını istıyorum devletten.https://youtu.be/TuY_FE3OgeY

Erhan48

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
..............

Moderatör tarafında düzenlendi:

Revenge666

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çünkü cevap vermeye değmeyecek kadar saçma sapan ahmakça bir iddia

Erhan48

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çünkü cevap vermeye değmeyecek kadar saçma sapan ahmakça bir iddia
Üstadım sanırım videoyu izlemedin .lütfen bir daha izle. resmi bir cemiyetin arşivlerınden açıklanan bilgilere odaklan ve bi kaç dakika bildiklerını sorgula. Sorgulamak gunah veya ayıp degıldır.

murattırosso

Moderatör
Moderatör
Dostlarım
Resmi legal ezoterık bir cemiyetın sitesi büyük bir devletın kurucu lıderını kendı üyelerı olarak gösterıyor.bu bilgilerın yalan olması durumunda uluslararası mahkemede yüksek tazminata mahkum edileceklerını bildıklerı halde neden cogu mason locası m.kemal paşanın kendi üyeleri olduğunu vurguluyor. Türkiye cumhuriyeti neden bunun peşine düşmüyor.ben bir vatandaş olarak bunun cevabını istıyorum devletten.https://youtu.be/TuY_FE3OgeY
Yeri burası değil usta, burası define üzerine bi forum. Lütfen kurallara uyalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt