2_ Sokaga Cikma Yasagi iller

Kamhi Leonard

PiSaGoR
10.04.2020 tarihi saat 24:00 ile 12.04.2020 tarihi saat 24:00 arasında Büyükşehir statüsündeki 30 ilimiz (Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van) ile Zonguldak il sınırları içinde bulunan tüm vatandaşlarımızın sokağa çıkmaları yasaklanmıştır.

Saat 22.15 itibariyle valiliklere gönderilen genelgenin tüm detayları kamuoyu İle paylaşılacaktır.

söylenecek ve konuşulacak çok şey var
böyle bir durumda yapılacak bir is deyil bu ..
bekledi bekledi topu gecenin bir yarısı patlattı ...
sokaklar kaos oldu ....
insanlar ihtiyacını gidermek için market bakkallara
darbe gecesi gibi saldırmaya başladı
bu bu nasıl bir işleyiş bu allah aşkına muhammed aşkına

şimdi bu kararları verirken sokakların
ne hal alacağını kestiremiyorlarmi ?
sosyal mesafeyi bırak evimin karsindaki bakkalda insanlar
alışveriş mi yapıyor izliyorum anlamış deyilim
istanbul daki tüm bakkallar KAOS....

Ekli dosyayı görüntüle 274598

Son düzenleme:

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
10.04.2020 tarihi saat 24:00 ile 12.04.2020 tarihi saat 24:00 arasında Büyükşehir statüsündeki 30 ilimiz (Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van) ile Zonguldak il sınırları içinde bulunan tüm vatandaşlarımızın sokağa çıkmaları yasaklanmıştır.

Saat 22.15 itibariyle valiliklere gönderilen genelgenin tüm detayları kamuoyu İle paylaşılacaktır.

Ekli dosyayı görüntüle 274598
Hocam kısmen katılıyorum ama kısmen. Bu millet 2 gün evde yiyecek birşeyleri yokmuda sokağa yığıldı ? Bu kadarmi açlar ? Bakın yasağın detayları geldi, hani bilgi ve iletişim cagindaydik. Bence yetkililerin suçu halkını tanıyıp ona göre adım atmaliydilar. Ama şu fırın kuyruğuna girip birbirine dayak atanlarda suçsuz değiller. İki gün ya iki gün be adam....

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Hocam kısmen katılıyorum ama kısmen. Bu millet 2 gün evde yiyecek birşeyleri yokmuda sokağa yığıldı ? Bu kadarmi açlar ? Bakın yasağın detayları geldi, hani bilgi ve iletişim cagindaydik. Bence yetkililerin suçu halkını tanıyıp ona göre adım atmaliydilar. Ama şu fırın kuyruğuna girip birbirine dayak atanlarda suçsuz değiller. İki gün ya iki gün ve adam....
Bu karar öyle yada böyle çıkacaktı amenna ustam ..
Bu akşam deyil de yarın akşam falanca saatten sonra
Sokağa çıkma yasağı geçerli demesi gerekmiyor muydu ?
Şu görüntüleri gormseydik
Herkes sabah kalkıp sakince ihtiyacını karsilasa daha hoşnut olazmiydi
Benim kızdığım nokta bu kısım ..

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bu karar öyle yada böyle çıkacaktı amenna ustam ..
Bu akşam deyil de yarın akşam falanca saatten sonra
Sokağa çıkma yasağı geçerli demesi gerekmiyor muydu ?
Şu görüntüleri gormseydik
Herkes sabah kalkıp sakince ihtiyacını karsilasa daha hoşnut olazmiydi
Benim kızdığım nokta bu kısım ..
Ustam ben olsam gece yarısı millet uyurken pat diye cikarirdim. Zaten fırınların v.s açık olduğunu uyanınca ogrenirlerdi. Böyle birşey de yaşanmazdı. İnanın şuan çok üzgünum:( hicmi hiç olmadı bu ... Hafta sonu bin articaksa şimdi onbin oldu. Neye yaradı bu binden kaçarken onbinlik belki ellibinlik oldun.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Virüs mevzusu değil bu iş başka mevzular dönüyor.
Benim aklımdan geçen tek birşey
Biran önce ne olacaksa olsun
Taksit taksit olacağına bir kerede olsun istendi
Boşuna 3 gün önceden bedava maske verme diler
Şimdide insanları sokağa döküp ne olacağına bekliyor