Zehirli Gaz

hatemimuhr

Yeni Üye
Selamun aleykum herkese hayirli aksamlar. Bugun bahcede duzenleme yapim dedim direk caktim yaklasik 1.20 cm derinliğinde saglam olsun die. Psikolojikmi bilmam ama bogazimda bi yanma hissettim. Ustalarim acaba zehirli gaz felan olur mu bana ileriye donuk kalici bi zarari olurmu. Suan takındı yaptım beni bu konuda aydınlatabilirmisiniz tesekur ederim simdiden.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Selamun aleykum herkese hayirli aksamlar. Bugun bahcede duzenleme yapim dedim direk caktim yaklasik 1.20 cm derinliğinde saglam olsun die. Psikolojikmi bilmam ama bogazimda bi yanma hissettim. Ustalarim acaba zehirli gaz felan olur mu bana ileriye donuk kalici bi zarari olurmu8. Suan takındı yaptım beni bu konuda aydınlatabilirmisiniz tesekur ederim simdiden.
Bi ayran ic gargara yaparak miss gibi tertemiz olur bogazin.
Bahce duzenlemek+Direk çakmak + 1.20 cm demir=zehirli gazdan bagaz yanmasi...ilginc bi kombinasyon.
Lahit gazı olmasin O....

hatemimuhr

Yeni Üye
Yok abim yaw ole boğazım da bi yangi hissettim takintilida bi insanim dert ettim aksam aksam kendime

Mal bulanındır

Yok abim yaw ole boğazım da bi yangi hissettim takintilida bi insanim dert ettim aksam aksam kendime
Yok yok eyisin ben goruyom seni masallahin var takma kafaya.
Sitede corona baslikli konulari oku.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Selamun aleykum herkese hayirli aksamlar. Bugun bahcede duzenleme yapim dedim direk caktim yaklasik 1.20 cm derinliğinde saglam olsun die. Psikolojikmi bilmam ama bogazimda bi yanma hissettim. Ustalarim acaba zehirli gaz felan olur mu bana ileriye donuk kalici bi zarari olurmu. Suan takındı yaptım beni bu konuda aydınlatabilirmisiniz tesekur ederim simdiden.
1.20 cm zehirli gaz ilginç ?

Mal bulanındır

Çok temiz baglanti atarim