yorum Yaparmısnz lÜTfen

akıltopağı

Operatör
Ustaların sözünden çıkma. Usta, bende asi bir çırak oldum ustalık tasladım bir mezarı tespit etmem 2 senemi aldı. Bol şans.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bence bu şelale tek değildir. Bu derede yukarıda kaç şelale var acaba. Ve buralarda bir koltuk taşı da olmalı onu buldunuz mu. Bu kaçıncı şelaledir ortada olan mı en alttakimi dir. O domuz izi dediğiniz suya doğrumu gider.

broo30

Yeni Üye
Bence bu şelale tek değildir. Bu derede yukarıda kaç şelale var acaba. Ve buralarda bir koltuk taşı da olmalı onu buldunuz mu. Bu kaçıncı şelaledir ortada olan mı en alttakimi dir. O domuz izi dediğiniz suya doğrumu gider.
eved domuz izi suya yakın mesafede.başka şelale yok

akıltopağı

Operatör
yorumlarıdan hiç birsey anlamadım .
Dardanos ustayı iyi dinle anlarsın, noktayı tespit etsen bile ki, ne kadar emek harcayacaksın bilinmez,, sol taraf toprağa verilmiş gömülmüş, ölmüş, rahatsız edilmeyecek bir yere gömülmüş.

broo30

Yeni Üye
Ya kardeş ne diyon sen yorum yap dedik saçma sapan konuşuyorsun yorum yapma sen rahatsızmsın nesin

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşım fotolar birbiriyle alakasız sağdan soldan toplama fotolar gibi bir görünüm oluşturmuş ve pek bir anlam ifade etmemiş bu haliyle açtığınız konu.

broo30

Yeni Üye
Arkadaşım fotolar birbiriyle alakasız sağdan soldan toplama fotolar gibi bir görünüm oluşturmuş ve pek bir anlam ifade etmemiş bu haliyle açtığınız konu.
AYı Kafası hariç diğer 3 işaret üçgen şeklinde olmakla birlikte aynı bölğede.