Yönetim & Üyeler

KÖNİG

Admin
Administrator
Çok Değerli DefineSohbeti.Com Yönetim ve Üyeleri

Değişime ayak uydurmak için eski klasik çözümlerden kurtulmanız, yeniliğe kapınızı açmanız gerektiğini her geçen gün daha çok hissettiğinizi biliyoruz.
Derisini değiştiremediğinde ölen yılanlar misali, değişim artık hepimiz için hayatta kalıp kalmama mücadelesi haline geldi.

İşaretlerin daha dikkatli çözülmesi ve sonuca ulaşılması için konuya hakim uzman arkadaşların bilgi ve tecrübeleri ile şekilde yardımcı olmalarına ihtiyacimiz olucak.
üyeler yönetimin uygun kararlar alarak kendilerine yardımcı olmalarına ihtiyaç duyarlar. Bu üyelere mümkün olduğu kadar somut ve uygulamalı çözüm ve öğretim yöntemi uygulamak gerekir. Görerek ve yaşayarak öğrenmelerini sağlayacak çözüm teknikleri kullanmak faydalı olacaktır.

Her bilgi ve beceri definecinin o andaki hayatı ve geleceği için anlamlı olması son derece önemlidir. Her defineci kendi bölgesindeki define işaretlerini çözüp yasal yönden sonuca ulaşması en doğal hakkıdır.
bu konuda yönetici arkadaşların dikkatli ve yardımcı olmaları gerekir.

Üye Arkadaşlara

Forum içi yazışmalarda kullanılacak dil ve üslup ile forumun verimli olmasıyla doğrudan ilişkilidir. Bundan ötürü iletilerde küfür ve benzeri kaba ifadeler kullanılmaması ve başka birini veya grubu küçük düşürücü, tahrik ve hakaret edici söylem ve tavırlardan uzak durulması özellikle rica olunur. Yönetim..

kazantepe

Yeni Üye
slm sayın yöneticilerim siteden buldugumuz paralarıda satıs sunsak olmazmı fikrinizi almak ıstedım..

stf

Yeni Üye
kazantepe kardes hosgeldiniz sefalar getirdiniz hayirli paylasimlar dilerim
site olarak yasal olan ne varsa herkes hemfikirdir
saygilar

kamil koknar

Yeni Üye
slm arkadaslar bende hilal resmi karsısında yuvarlak buyuk bır taş var yuvarlak taşın üzerinde 2 adet oyma var anlamı ne olobilir bilgi verirseniz sevinirim

Poseidon

Yeni Üye
slm arkadaslar bende hilal resmi karsısında yuvarlak buyuk bır taş var yuvarlak taşın üzerinde 2 adet oyma var anlamı ne olobilir bilgi verirseniz sevinirim
kamil arkadaş hoşgeldin buraya yazdığın yazıyı görmezler konuyu fotoğrafsız define işaretleri bölümüne aç orda olursa herkes görür yazar. tekrar hoşgeldin.

S

selçuk

Misafir
kazantepe arkadaşım aramıza hoşgeldin

Gönül isterdiki ülkemizde böyle bir mezat alanı veya sitesi olsun ne yazıkki yasalarımız böyle bir uygulamaya izin vermiyor her türlü çalışmayı kanuni piresetürlere uygun olarak yapmak zorundayız iznimizi alıcaz (kazı ruhsatı) kazımızı yapıcaz ne bulursak ekspertiz degerini belirler bize düşen meblağı ziraat bankası veya halkbank hesabımıza yatırırlar bizde alırız.

Gezgin Sever

Yeni Üye
o hılal hakkında bıraz bılgım var hılalın bır ucunda o oyma dedıgın yerlerın oralardan bırınde bı kapı var hılal seklı eger oyuk magara gıbı bır seyın ıcındeyse mutlaka bır odaya cıkısı olabılır .

colombo

Yeni Üye
Özlenen Bu...

sayın yöneticiler , siteye hakim olmak üyeleri bilgilendirip korumak tabiki sizlerin görevi ,vizyonumuz ve misyonumuz doğrultusunda güzeliklere güzelik katılsın istiyorum.
Bilgi sahibi omak şüpeyi giderir. Güven duymak korkuyu giderir. daha güzel günlere... Saygılar

soil

Yeni Üye
Forumun yeni üyelerindenim, diğer benzer forumlara göre daha bilgili arkadaşlarımız üye. Çok güzel bir forum..
Üstadlarımız da elit insanlar, teşekkürler...:D:D

Hacı1

Yeni Üye
Selam arkadaşlar sorum olacak Kaya'nın üzerınde yılan resmi var ve tek gözü var kuyruğuda toprağa bakıyor ve kayanın altında beyaz düz tas var mermer gibi yardımcı olabilirmisn