Yetkilendirme .

dostozgur

Aktif Üye
Hayırlı olsun tüm arkadaşlarıma, Allah utandırmasın...

GERMO

Engellendi
Mhmt82 ustam yok kardeşim, o lafın şakası, burda çevremdeki gençleri sorsan akılları bir karış havada, hayat görmüş olgun insan biraz daha cesur Atılgan gördüğüm, nede olsa eski toprak derler, inşallah kardeşim dünya ufak, Türkiye neki.
@GERMO illa 40 mı olacak ustam cesaret için :) @sef_er ustam herşey olucana varır..inşallah butaraflara gelince çayımızı içer muhabbetimizi ederiz...

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Mhmt82 ustam yok kardeşim, o lafın şakası, burda çevremdeki gençleri sorsan akılları bir karış havada, hayat görmüş olgun insan biraz daha cesur Atılgan gördüğüm, nede olsa eski toprak derler, inşallah kardeşim dünya ufak, Türkiye neki.
ustam dediğin doğrudur ne varsa eskilerde var..ben kırka yaklaşıyorumya ondan latife yaptım..gençlerin gençliğibe 1000 şahit ister ustam inanki...

sef_er

Operatör
Mhmt82, mesele enerjinin olması, bazen 24 calisiyorum, is bitene kadar uyumak yok, yorgunluk morgunluk yok, cunku bizler köy yüzü görmüşuz, dag bayir işbitene kadar çalışmayı görmüşuz, yeterki hedef olsun

sef_er

Operatör
Kamhi Leonard, gece gündüz, in cin tanimiyorsun bakiyorum, hayır bölge de fark etmiyor, bir yüzyüze gelsekte sonuclar ne olmus bir görsek:20:

sef_er

Operatör
Kamhi Leonard
Yıl 2019 ister lanan ister inanma telefon kullanmıyorum
En son 2 sene önce denedim 3 ay bile olmadı
Yine bıraktım isim olmaz telefonla
Bölge neresiydi senin sefer ustam
Sen bu isin ustadisin, eğer tlf kullanmiyorsan vardir onemli bir sebebi, tabi nasil iletisim kuruyorsun diye gereksiz bir soru sormayacagim, hayretki hayret
Brn antalya merkezdeyim

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Hayirli olsun arkadaşlar..

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Kamhi Leonard ege bolgesini gezmediysen gormediysen çok şey yarim kalmış derim.tavsiye ederim insanin ufkunu açıyor buralar