Yerim var ama madi manevî gücüm yok

Aslanarazi

Yeni Üye
Selamın aleyküm ustalar Zonguldak tarafında benim görüşüme göre bir kaya mezarı var daha önce çalışma yaptım ama artık 0 noktaya Geldim madi manevî Sıkıntı ya girdim kendim de hocalik var elhamdülillah manevî alemle sıkıntı ha hiç düşmedim bu konuda ilk önce Allah sonra kendime güvenim var Lakin dedim gibi imkanlar Konusunda çok zayıf kaldım tabiki işaret konusunda fazla bilgi değilim bu yeri kendim buldum Eğerki destek yardımcı olucak abiler varsa vallahi de billahi de %80 ni o kişin olsun yeterki çıksın çıkartalim Allah razı olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili kardeşim o tür abileri bulmak hiçde kolay değil. Hele hele şu zamanlarda. İnan bana güvenilecek kişi sayısı parmak sayısı kadar oldu artık. Kime nasıl güvenebilirsinizki.???. Hem sonra resimden görüldüğü kadarı ile çok da maddiyat isteyen bir yer değil burası. Mademki bir mezar diyorsunuz. Bunun girişini bulmak çok zor olmasa gerek. Yanlış anlamayın amma Acaba?? sizdemi bu konularda eksiklik var. Yada başka bir düşüncenizmi var.???? . Evet bu işlerin peşine çok düşüer iseniz elbette maddi sıkıntı çekebilirsiniz. Önce diğer işlerimize bakacağız sonra boş vakitlerde bu tür işler ile ilg,ilenebiliriz. Yani kendimizi çok kaptırmak bizlere her açıdan zarar verebilir. Yaşım 62. Kimler kimleri gördüm ben bu işler ile ilgilenir iken çok şeyini kaybedenleri. Ailesini zor durumda bırakanları. Bu bir tutkudur. Bir kere kapıldınızmı yandı gülüm keten helva olur sonra. Bu sadece bir dost tavsiyesi olsun bilmediğiniz tanımadığınız kişiler ile bir işe kalkışmayınız. Sonra sonu hüsran ile bitebilir. ALLAH korusun bu tehlikeli bir oyundur. Ben şahsen bir yere gider iken yeğenlerimden başka kimse ile gitmem. Onlar bir şey bilmeselerde en azından benim çıkamadığım yere onları çıkartır baktırırım ona göre karar veririm. Sizde bu yeri bildikleriniz ile paylaşın ben şahsen bu işlerde uçan kuşa bile güvenmem.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Selamın aleyküm ustalar Zonguldak tarafında benim görüşüme göre bir kaya mezarı var daha önce çalışma yaptım ama artık 0 noktaya Geldim madi manevî Sıkıntı ya girdim kendim de hocalik var elhamdülillah manevî alemle sıkıntı ha hiç düşmedim bu konuda ilk önce Allah sonra kendime güvenim var Lakin dedim gibi imkanlar Konusunda çok zayıf kaldım tabiki işaret konusunda fazla bilgi değilim bu yeri kendim buldum Eğerki destek yardımcı olucak abiler varsa vallahi de billahi de %80 ni o kişin olsun yeterki çıksın çıkartalim Allah razı olsun

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Ustam hoşgeldin. Buraların daha net ve yakından resmi çekilebilir mi?
2. İşaretli yer delik mi? (Delik ise daha önce birileri kamera mı salmış acaba??)
3. Burası çok güzel bir kaya mezarı. İşçiliği çok zor değil, 1 saatlik bir kepçe çalışması burayı.gü yüzü e çıkarır.
Yarsım istediğiniz konu ile alakalı bir husus göremiyorum. 200-300 liralık bir kepçe çalışmasıyla açılır burası. Hatta burada ki teklifi kepçeciye yaparsanız BEDAVAYA BİLE GELİR.
Bence burada ki husus farklı;sanırım nereden nasıl girileceği bilinmemekte. 4 m. Yarıçaplı resimlerini ekleyin onu da söyleyelim size.

CooL

Bilgili Üye
@Aslanarazi selam ustam ben Zonguldak ta yım nasıl bir yardım istiyorsun

Mirza0770

Member
Sonuna geldigin işi başkalarına yedirme derim hocam bı söz vardır hem maldan hem candan diye aman ha diyim

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Buranın yardımlık bir işi görünmüyor

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Kendi işini kendin yap kimseyle işbirliğine girme paranın gözü kördür

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Buranın yardımlık bir işi görünmüyor
Sn. Abim ben bu arkadaşın niyetini anlamadım. Bana çok saçma geldi isteği. Yer ayan beyan ortada, yapılacak da.. Ben böyle bir yeri çalışacaksam bu şekilde ifşa da etmem!! Burnum pis kokular alıyor abim.
Acaba bu konu yoruma kapatılmasa mı diye de düşünmüyor değilim..