Yazmayayım dedim.ama dayanamadim

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hocam rabbim evlatlarımızı ve dahi ümmet-i Muhammed s.a.v. muhafaza eylesin bizler yaşamıyoruz hakkin emirlerini , bizlersöylemiyoruz hakkin kelamini rabbim bizleri emri uzerine yasamayi peygamber efendimiz s.a.v. sünnet-i seniyyeyi tatbik etmeyi ve tahkike ermeyi ve dahi evlatlarımızı bu düzen üzre yetistirmeyi cümlemize nasib eylesin insaellah
Aminecmain mübarek

gizemli 34

Bilgili Üye
Herkezin doğrusu kendine olsa idi hakikat asla olmazdi
Herkezin doğru bildiği dorumu sence kurbanim
Anlatmak istediğim kişi kendi doğrusunu doğru olarak kabullenmek ister genelde toplumumuzda o yüzden hakikat her zaman her ortamda anlatılarak etkili bir şekilde iletilemez insanlara insanlar kendi doğruları kabullensin ister aslında gerçekte tek doğru vardır oda aklını kullanıp mantığını yürütebilene anlatabildim mi bilmiyorum saygılar

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Anlatmak istediğim kişi kendi doğrusunu doğru olarak kabullenmek ister genelde toplumumuzda o yüzden hakikat her zaman her ortamda anlatılarak etkili bir şekilde iletilemez insanlara insanlar kendi doğruları kabullensin ister aslında gerçekte tek doğru vardır oda aklını kullanıp mantığını yürütebilene anlatabildim mi bilmiyorum saygılar
Eyvallah canim kardesim