YAZIK..!!!

28karayel28

Moderatör
Moderatör
İşin içinde azıcık zahmetsiz bir çıkar olsunda bak ozaman kimlerin kimlerin geldiğini, maalesef Devletimizin tarihe bakış açısı bu, ne yerler göz göre göre harabe olmakta saymakla bitmez bitiremessin.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
İşin içinde azıcık zahmetsiz bir çıkar olsunda bak ozaman kimlerin kimlerin geldiğini, maalesef Devletimizin tarihe bakış açısı bu, ne yerler göz göre göre harabe olmakta saymakla bitmez bitiremessin.
Ne yazık ki abi, ben anlamıyorum bu mantığı. Sen-ben bulsak çökerler dakikasında, adam yalvarıyor resmen. Ülkemizde kalsın, devletimiz gelsin çıkarsın diye..Bu konuda ki fikirlerini açıkça beyan ettikleri bir olaydır bence. Harbiden çok yazık.

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
"paha bicilmez" demek ne demek? "o kadar değerli ki paranın satın alamayacagı kadar değerli" anlamında mı? yoksa "elbet bir değeri vardır ama buna biz paha bicemiyoruz" anlamında mı?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ne yazık ki abi, ben anlamıyorum bu mantığı. Sen-ben bulsak çökerler dakikasında, adam yalvarıyor resmen. Ülkemizde kalsın, devletimiz gelsin çıkarsın diye..Bu konuda ki fikirlerini açıkça beyan ettikleri bir olaydır bence. Harbiden çok yazık.
Basına yansımamış olsa anında birileri götürürdü. Ama aleni olmuş, artık kimse ilgilenmez.

sandalci14

Operatör
devletin yapacağı kültür varlığıdır alınıp satılamaz müzeye koyacağız getirenede hakkınca ödülünü vereceğiz olmalıdır.mesela devlet mozayiğe milyon veririm dese herkes çakma mozaik yapıp satmaya çalışır

kanije

Bilgili Üye
Adam isi bilmiyor ki.
Ara 3-5 adam.kazin de bahcemi.sonra zaten jandarma gelir hemen.sonra medya vs.İs bu kadar kolay

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Basına yansımamış olsa anında birileri götürürdü. Ama aleni olmuş, artık kimse ilgilenmez.
Abim öncelikle saygılar, hürmetler. Nasılsın? İ şallah iyisindir.
Sn. Abim bu adama daha önce teklif gitti farkli kişilerden, fakat amxa izin vermedi!!
Bu saatden sonra da dediğin gibi ayyuka çıktı, sivil yaklaşamaz.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mersin de mahalle de evlerin altını nasıl gizlilik kararıyla delik deşik ettiler hep berağber gördük. Neden? Kolay para çünkü.