X işareti

İbrahim211

Yeni Üye
İşaret

Arkadaşlar ermeni evinde yaşıyorum evin avlusunda eskiden dut ağacı varmış şimdi yok yerini etrafını kazdım 3 metre güney batısında 60 santim toprağın dibinde kaya yuvarlak oyulmuş 20 santim derinliklerde 50 santim genişlikte içinde kül bide yanık kemik parçaları vardı. İki tane vazo tipi köp de vardı biri güney doğuya biri kuzeyba batıya yan yatılı kuzey doğuya bakan biraz büyük ve kapağı da plakaydı özerinde işaret var yapraklı bir çizgi ve 7 gibi cizgisi var o işaret açık işarettir anlıyan varsa bana ulaşsın lutfen. Evin içinde de kapıdan girişin tam karşı duvarında 3 yan çizgi vitanesi v işareti yanyana, 3 cm sağında 4 tane x işareti hepsi yapışık 3 cm onun da sağında yukarı yan bakan ok işareti var resimde görünmüyor elektrik lambasında az görünüyo karanlıkta fenerde net gürünüyor. Size kağıda aynısını çizdim bu işaret gerçek var bundan da anlıyan olursa bana ulaşsın yada yorum yapsın ben anlamıyorum

Son düzenleme:

jeolog

Co Admin
Co Admin
Bence bu isaretleri sirasiyla bir kagida gordugun sekliyle cizip resim olarak burada paylasabilirsin.

deli firat

DOĞACI
Dut ağacının güneybatı yönüne doğru 7 adım say dur sol tarafa 7adım say dur işaretle dut ağacına dön kaç adımda dut ağacına geldiysen yarısında araştır

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Merhumun küllerini niye çıkardın?
Bu küp ceset külü küpü bundan sana birşey çıkmaz gibime geliyor yin3de sen bilirsin

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Isın rengi değişti yazını tam okumamıştım

Küpten sana fayda yok anlamışsındır zaten

Yan yatan küpün ağzı açık yönünde odaklan
Şu üzerinde işaret olan yuvarlak taş diyer küpün üstünde miydi?

İbrahim211

Yeni Üye
Kupler çok küçüktü merhumu nasıl buna sığdırmışlarki

jeolog

Co Admin
Co Admin
Dut agaci ev ve kuyu. Agac ev ve kuyu arasinda mi kalmis, bunlar ucgen mi yapmis. Bu ucleme ile birlikte dut agacinin altindan cikan isaretler ve hesaplar ortak islenip uygulanmalidir. Evin pencerelerinden bir tanesi varsa saklanmis olani mutlaka gormektedir.

İbrahim211

Yeni Üye
Sağol vala bilen varsa oda sensin aynen ağaçla mezarın dik karşında saymadım ama 4 5 metre gibi ilerisnde yani güney batı tarafında işlem yaptım toprağı bitirdim kayada 28 santim uzun 20 santim derin bitane oyma var kayada o nedir acaba işlem yapayım mı kayada.

Moderatör tarafında düzenlendi:

İbrahim211

Yeni Üye
ne yapmamı önerirsiniz oyma gerçekten çok güzeldir işlem yapayım mı.

Moderatör tarafında düzenlendi: