Whites xlt program lazım ustalarım

megri48

Yeni Üye
Iyi aksamlar ustalarim whites xlt programı lazım kullanan bilen ustalarimiz varsa yardımcı olurmusunuz

mayhem

Co Admin
Co Admin
Narkoz yardımcı olur sormak lazım yanlış hatırlamıyorsam program işleri ile uğraşıyor .

Bizim pahalı cihazımız olmadı hiç 😊

megri48

Yeni Üye
çok pahalı 1 makina midir ki bu ?
Biz gibi eskilerden ustam pahalıya bizim gücümüz yetmez iyi makinasi olanda burda yok deyip bize sonra kendisi işçilik yapiyor bu gruba bazi cubukcularda dahil artik kıçı kırık bir makina eyi kötü bir çubuk gerisi allahla kendi aranda artik nasip

alaçamlı

Bilgili Üye
bu cihazı uzun zaman kullanmış birisi olarak ,kesinlikle hiç tavsiye etmiyorum...değerli metalleri çok zayıf algılar.bu makinaya hangi programı yüklerseniz yükleyin vasat kalacaktır.....şahsi görüşüm...gene size kalmış tabi....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu cihazı uzun zaman kullanmış birisi olarak ,kesinlikle hiç tavsiye etmiyorum...değerli metalleri çok zayıf algılar.bu makinaya hangi programı yüklerseniz yükleyin vasat kalacaktır.....şahsi görüşüm...gene size kalmış tabi....
.
ustam tavsiye tavsiyedir arkadaşımız görüşünüzü dikkate alacaktır ... yorumun için teşekkürler ..

megri48

Yeni Üye
Sayın alacamli ustam tecrube ve görüşünüz için teşekkür ederim ama suan elimde olan bu hazır programlari burnunun önünü bile görmüyor makina cubukla tespit ettiğim yeri biraz traslarsam öyle görüyor en azından ayrim olmasada 50cm yi görse yeterli en azından 3 kâğıtci insanlara muhtaç olmayacagiz amaç bu teşekkürler