Ustalar yardım

matador2

Yeni Üye
Selamun aleykum ustalar bir iki yerden delik acma sansimiz oldu kamera saldik iceriye bir kac irili ufakli kaya ve bos alan var ayni deliklerden dedektorlede arastirma yaptik bir sinyal yakalayamadik ikinci isaret kayayi kirdiktan sonra ortaya cikti cozumu nedir

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Kayde değer birşey gözükmüyor

The Thing

C*
Süper Moderatör
Aleyküm selam Matador,
Orada nişmi yapılacakmış yarım mı kalmış vazmı geçilmiş anlayamadım,
yani mezar derken üst teki tek oymayı ele alırsak mezar işareti olarak kesin net ise eğer kaya içi vermez, zemin altı verir fakat burada net tespit şart, boşluk testi ile ilerlenmeli,
kayayı patlatarak kırarak ilerlemek abes değil, biz definecilerin en büyük zaafı bu maalesef...
Bol şans.

matador2

Yeni Üye
Burda bu konuyu paylasmamin sebebi arazide boyle birseyle karsilasan oldumu olduysa nasil bir yol izledi onu ogrenmekti ... lakin goruyorumki cogunuz defineci el kitapi okumus klevye definecisiymissiniz ... yazik bursi eskiden boylemiydi bizler gibi bu ise gonul ver mis araziye cikmis bir cok degerli arkadaslar vardi eskiden eser kalmamis

matador2

Yeni Üye
Bu konuyuda arsivleyin bu kayanin kendsi mezar dir bir cok kayadan olusmus dogal gorunum verilmis kaya mezaridir

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bu konuyuda arsivleyin bu kayanin kendsi mezar dir bir cok kayadan olusmus dogal gorunum verilmis kaya mezaridir
Yani eleştiri getirmişsiniz, ama konuyu yardım ister tarzda soru sorarak acmişsiniz. AKABİNDE burası mezar bunu arşivleyin demişsiniz. Mezar olduğuna dair yılan kamera ile görüntümü aldınız buradan ? Takdir edersiniz ki resimlerde sadece kaya görünüyor oda belli belirsiz, etrafa dair hiçbir fikir yok. Napmalilar vebale girip önlerine gelen Kaya'nın taşın içinde mezar yada malzeme mi var desinler ustam ? Sizce'de eleştiri biraz ağar olmadı mı ?

Bluecat

Member
@matador2 burda insanlar sana kır kayayı şurdan gir küp var burda kasa var dese sen burada emek edip hüsrana uğrasan nasıl olur? Burada sizin amacınız bir fikir almak değil size umut verilmesi. Siz sizin fikrinizin insanlar tarafından benimsenip takdir edilmesini bekliyorsunuz. Bu duygusal beklentiniz size bir fayda vermez. Bu tarz soru sorup karşılığında verilen cevablara itiraz tarzında yazı yazanları bu sitedeki arkadaşlarımız bence cevap verip kıymetli vaktini boşa harcıyor. ben burada bunu terübe edindim. Ve bu şekilde tavır takınan her kim ise üyeliği silinmeli. Çünkü sizlere farklı bi görüş lazım değil.

matador2

Yeni Üye
Estafurullah yargilama veya hiciv etme maksadim yok kimseyi keske fotograflardan sonraki mesajida okusydiniz orda kamera ile iceriden goruntu aldik diye belirtim .. arsivleyin derken kotu maksadim yoktu bir baskasida boyle mezar ile karsiĺasirsa yardimci olunsun istedim surci lisan ettiysek affola ..

matador2

Yeni Üye
@matador2 burda insanlar sana kır kayayı şurdan gir küp var burda kasa var dese sen burada emek edip hüsrana uğrasan nasıl olur? Burada sizin amacınız bir fikir almak değil size umut verilmesi. Siz sizin fikrinizin insanlar tarafından benimsenip takdir edilmesini bekliyorsunuz. Bu duygusal beklentiniz size bir fayda vermez. Bu tarz soru sorup karşılığında verilen cevablara itiraz tarzında yazı yazanları bu sitedeki arkadaşlarımız bence cevap verip kıymetli vaktini boşa harcıyor. ben burada bunu terübe edindim. Ve bu şekilde tavır takınan her kim ise üyeliği silinmeli. Çünkü sizlere farklı bi görüş lazım değil.
ne guzel ifade etmissiniz tecrube ve bilgisi yoksa konusmamali bosa emek ve zaman kaybettirmemeli bende ondan bahsediyorum kitapsal terimler yok suyun aktigi yon yok baktigi yon yok cap yok oymain derinli bu bilgidir ama tecrube boyle degildir baktim birkac konuya yapilan yorumlara tecrube icermeyen hatta alaka icermeyen kisisel goru sadece..

alfonso

Yeni Üye
Eminimki yorumunuz her kesi kapsamıyor dur benim açtığım konuya inoviya ve syps doğru yorum yapmış su toplama ve taşıma yeri çıkmıştır

matador2

Yeni Üye
Haaşaa hem bilgili hem tecrubeli arkadaslara lafim yok olamazda..