Ustalar bi daha bakarmısınız

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ustam bi arkadaş cubukla baktı bu gün. Sizin doğu işaretinin tam olduğu yerde oda var dedi araziden eline taş alıp bi daha baktı 5 metre derinlik dedi. Olabilirmi yada cubuk yanılırmı derinlikte
iyi bir çubuksa ve sağlam tutüise yanilma pek olmaz -

dikkat et mezar iki katli olabiliyor birinci boş çikabiliyor bilgin olsun.

Saygilar ve sevgiler.

Yalınız

Aktif Üye
Ben 3 kişiyi işaretledim ikisi tamam kaldı en önemlisi istediğim resim gelirse ki gelmesine gerek kroki olarak şuan kafamda yerini tahminde ediyorum arazi herşey şuan kafamda gibi

Ben iyi kötü bir ip ucu verdim bu kardeşimize
Bir çalışma yapmadığı sürece asıl mühim olan yeri
Bir başkası söyleye bilir ama ben soylemicem

Sebebine gelince ....
Çok konu açılıyor çok sual soruluyor ama hiç bir icraat yok icraatı gördüğüm konuda aklımın kestigince elimden geleni yaparım @yalnız senin için değil bu herkes için geçerli beni yanlış anlama sakın
Senin konumda yazdım diye
Yerin çok güzel değerlendir[/QUOTE

ustam değerli yorumların için teşekkür ederim. Ben Allah ın izniyle o dediğiniz icraatı en kısa zamanda yapacağım inşallah. Gelişmeleride noktası noktasına buraya yazıp sizlerden yorum isterim yani kafanızı daha çok ağrıtıcam ama inat ettim az çok demicem buranın çaresine bakıcam çünkü bunu yapmam gerekiyo. Rabbim de nasip ederse inşalla

PiSaGoR

Engellendi
Ben 3 kişiyi işaretledim ikisi tamam kaldı en önemlisi istediğim resim gelirse ki gelmesine gerek kroki olarak şuan kafamda yerini tahminde ediyorum arazi herşey şuan kafamda gibi

Ben iyi kötü bir ip ucu verdim bu kardeşimize
Bir çalışma yapmadığı sürece asıl mühim olan yeri
Bir başkası söyleye bilir ama ben soylemicem

Sebebine gelince ....
Çok konu açılıyor çok sual soruluyor ama hiç bir icraat yok icraatı gördüğüm konuda aklımın kestigince elimden geleni yaparım @yalnız senin için değil bu herkes için geçerli beni yanlış anlama sakın
Senin konumda yazdım diye
Yerin çok güzel değerlendir[/QUOTE

ustam değerli yorumların için teşekkür ederim. Ben Allah ın izniyle o dediğiniz icraatı en kısa zamanda yapacağım inşallah. Gelişmeleride noktası noktasına buraya yazıp sizlerden yorum isterim yani kafanızı daha çok ağrıtıcam ama inat ettim az çok demicem buranın çaresine bakıcam çünkü bunu yapmam gerekiyo. Rabbim de nasip ederse inşalla
HAKKINDA hayırlısı olsun oncelıkle ...
bır yerden basla ve ufakta olsa bulguları bulsan gerısı kolay ınsallah