Tüm çubukcu larin dikkatine önemli

Neonxy

Member
Bizim gibi çubuk kullanan abiler kardeşler kendi cihazimizin üzerinden konuşuyorum alman hükümeti nin bu cihaza göre vermiş olduğu arama yöntemi

metre verilmiyor sanar dim özür diliyorum metre veriliyormuş kataloğu olmadiğindan dolayi bilgim yoktu dün cihazin sahibinin oğlu kargo ile yolladi

sahibi bize sadece frekanslari vermişti kataloğu bulamadiğini söylemişti biz bile aylarca yanliş frekans kovaliyorduk saniyorduk şükür doğruymuş

vatandaş vefat ettiği için üzerine pek düşememiştik katalok geldi cihazimin resmini ve azda olsa özelliğini paylaştim umarim işinize yarar

yanliz arama sitemi ve metre olayi almanca olduğundan anlamak kavramak sizlere ve bizlere kaldi umarim istifade edersiniz saygilar

unutmadan katalogda yazani aktariyorum eskiden beri duran cisimlen yeni saklanan cisim arasinda sinyal düşüklüğü yaşanabilir diyor
Kaça .nerden aldınız ustam?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
allah razı olsun abi çözdük allahın izniylen abi muaffak olacağımıza inanıyorum ama abi maddi ve maneven tükendik abi inan allah var yalanım yok şeurda yerimiz var diyenin peşine gittik hep kendi kesemizden 5 kuruş para talep etmedik sağ olsun karnımızı doyuranda oldu yola bizi aç koyanda oldu türlü türlü ipnelikler gördük sineye çektik allah yedirmesin dedik geldik tespit yapmaya gidiyoz korkuyorsanız gitmeyelim diyoruz kazacaksanız bakalım diyoruz hemen kazacaz diyolar bakmaya gidiyoz buralar bizden sorulur diyorlar yok arabayı buraya çekmeyin yok lamba yakmayın diyenlerde oldu yerlerini tespit ettimi mermi atanlar bilem oldu abi böyle kahbelerlende denk geldik hayatta biri aldı sadece kolaydı aldı bize koklatmadı bilem mermi attılar dediğim yerde işin sonu gelince mermi attılar başka yerden hadin gidelim dediler çıkmadık direddik bende karşılık verince şaşırdılar böyle beklemiyorlardı bizi bizde bidaha bıraktık allahınızdan bulun dedik ayrıldık demem o ki abi hıyarım var diyene bi kaşık tuz alıp koştuk koştuğumuzlan kaldık woswogen caddy yıprandı benim tofaşım yıprandı tükendik abi insana denk gelmedik hep mi kahbe bu insanlar anlamadık gitti ben her zaman dürüstlükten yanayımdoğru her zaman kazanır abi NOKTA KADAR MENFAT İÇİN VİRGÜL KADAR EĞİLMEDİK allah korkusu olmasa zivanadan çıkardık abi biz benim köyüm bu işlerin yatağı ama kolay yer kolay para yok abi zahmetli kepçe isteyen yerler köyde sevenimiz olduğu kadar düşmanımız da var abi inan 8 tane yarım kalan işimiz var biz bu işi hobi maksatlı boş zamanımızda yapıyok önce iş evimizin ekmeği dir abi bizde 5 mt lik tünelimiz var tünelin yerini görsen siz kafayı yemişsiniz dersiniz harçlanmış istinatı kırdık 80 cm kalınlığında gerisi dökme mucur etrafında yerleşim olduğu için birde şehirde olduğu için rahat oynayamıyoruz ama muaffak olacaz abi inşallah samsunu bilen bilir mahor dağı var burda papazın yeri var yerin sahibini bilem ayarladık ama abimiz çok gezmeylen çok çocuk olmaz diyor elimizdeki yerleri sonuçlandıralım az bir rahatlayalım diye uğraşıyoz rab bim emeklerimizi görüyor abi kalbimizi bizden daha iyi biliyor inanıyorum iyi olacağına ölmezsek sabır diyoruz abi ianın fazla birşeyde gözümüz yok etrafımızda ihtiyaç sahibi bir sürü insan varken biz zenginlik istemiyoruz malın diyetini de zekatınınıda dağıtacaz kuran a hizmet vafkımız var yeterincede oraya aktaracaz onlar gerekli yerlere düşkünlere dul lara yetimlere dağıtacaz abi allah çok veripte şaşırtacaksa vermesin abi istemem ben sinek kadar yağımda kavrulmaya razıyım ermeninin bir lafı var abi ALTINA GİDECEN ADAM ALTINDAN KIYMETLİ OLACAK DER halan devam ediyoz abi fotoları atimde bak ne hallerdeyiz saygılar
Allah gönlüne göre versin güzel insan. Piyasa nasıl olursa olsun sen bu çizgini bozma, menfaate meyl edip yoldan çıkanlardan olma. Gün gelir Allah para olmasa bile daha hayırlı birşey verir. Nasibin bol olsun.

Amisos

Bilgili Üye
Allah gönlüne göre versin güzel insan. Piyasa nasıl olursa olsun sen bu çizgini bozma, menfaate meyl edip yoldan çıkanlardan olma. Gün gelir Allah para olmasa bile daha hayırlı birşey verir. Nasibin bol olsun.
Eyvallah abim bizim çizgimiz belli çok şükür , doğruluk , dürüstlük yalancının mumu artık yatsıya kadar bile yanmıyor malesef ....

oymak beyi

Bilgili Üye
Var di kullanan abimiz vafat etti cihaz ise yağenindeymiş bizim de pek sanimiyrtimiz yok onlan
80li yıllarda Almanya'dan özel bir cihaz getirten birini tanıyorum. yakın zamanda vefat eden. aynı kişi olmasın. ismi nedir rahmetlinin?