Tritium elementi olabilir mi?

bayram007

Yeni Üye
Uzun süre elinde tutunca baş ağrısı halsizlık ve uyku yapıyor.Hiç böyle birşeye denkgeldinizmi

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Trityum radyoaktif olup nükleer reaktörlerde Lityum-6 izotopunun nötronla bombardımanından elde edilir.Bulduğunuz şeyin trityum olma ihtimali sıfır.
Ayrıca konuyu biraz detaylandırabilirmisiniz? Kaya mezara nasıl ulaştınız? İçinden sadece bunlar mı çıktı?

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Taş yapısı tırtıllımı, ayrıca taştan kötü bir koku geliyormu.

Tılsım uygulanıp korunması gereken yere bırakılan tasa benzettim. Adını hatırlayamadım.

bayram007

Yeni Üye
Trityum radyoaktif olup nükleer reaktörlerde Lityum-6 izotopunun nötronla bombardımanından elde edilir.Bulduğunuz şeyin trityum olma ihtimali sıfır.
Ayrıca konuyu biraz detaylandırabilirmisiniz? Kaya mezara nasıl ulaştınız? İçinden sadece bunlar mı çıktı?
Pardon oda mezar kaya degil.2-3 çömlek cıktı 2 tanede pismiş toprak terakota cıktı ama parçalanmışlar.Ayrıca araştırdım biraz doğal olarak da dünyada bulunuyormuş oda toplam 1 kg varmış yani çok nadir.Tabi analiz yapılmadan ne desek boş.Fosfor taşı değil ama ondan eminim

bayram007

Yeni Üye
Taş yapısı tırtıllımı, ayrıca taştan kötü bir koku geliyormu.
[/QUOT
Tılsım uygulanıp korunması gereken yere bırakılan tasa benzettim. Adını hatırlayamadım.
evet mutlaka bi ritüel bi inamc icin konulmustur ama bizi meraklandıran ve asıl ilgilendiren karanlikta yesil işık yayması ve o cagda nasıl bulunduguBelki trityum degildir de ama başka hiç biseyede benzemiyor anlamadım

bayram007

Yeni Üye
Doğal olarakda bulunuyormuş ama dünyada toplam 1 kg civarındaymış.Internetten arastırdım yabancı sitelerden