Titanyum Hazneli Alan Tarama Çubuğu kullanan var mı?

Kdemirbolat

Member
Titanyum uçaklardada kullanılır ayrıca titanyum bu iş için uygun materyal değil.

Anlıyacağın yalan.

Ayrıca titanyum olan uçaklar uçak denetimlerine yakalanmazlar.

kadirkadir

Engellendi
Alan taramalarda metal farklılığı hiçbir + getirmez ,hazneli veya haznesiz boş tel L çubuk arasında hiç bir fark yoktur
metal veya göreselik ( hazne veya çubuğa takılan sap gibi ) saçmalıklardan kurtulmadığımız sürece 30 yıl sonra bu
soruyu emin olun başka birisi soracaktır. Bu arada saflık derecesine göre fiyat frakı değişir 99.999 ayardaki titanyumun
kilosu bugün 150-200 dolardır tabi bu fiyat 500 ile 700 kilo toptan alırsanız kimsede bu parayı çubuk ticareti yapıp
satacağım diye bağlamaz piyasadaki bu tür çubuklar ya alaşımlı ( farklı metal ile karışık ) yada kaplamadır . saygılar

Son düzenleme:

wecihi

Yeni Üye
titanym

Titanyum uçaklardada kullanılır ayrıca titanyum bu iş için uygun materyal değil.

Anlıyacağın yalan.

Ayrıca titanyum olan uçaklar uçak denetimlerine yakalanmazlar.
alttaki yazı firmanın sitesinden alınmıştır

STOKLADIĞIMIZ Titanyum malzemeler %99.98 saflıkta GR 1-2-3-4 ve birçok sektörde kullanılan Ti 6Al 4 V (GR5) alaşımındadır.

Stokladığımız Titanyum malzemeler uluslararası ASTM-ISO-ASME-TUV garantilerinde olup, ORİJİNAL sertifika kopyaları faturalarımız eklerinde verilmektedir.

Ayrıca VÜCUT İÇİ - İMPLANT için satmakta olduğumuz ASTM F 136 - ISO 5832-3 ve F 67 GR 4 KALİTESİNDEKİ ÇUBUKLARIMIZ imalatçı firma garantileri dışında, yetkili üniversite laboratuarlarından ADIMIZA alınmış ve noterce tasdikli BİYOUYUMLULUK RAPORLARI'na haizdir.

Destan54

Member
Bu ürünün kullanıcısıyım şahsen satın aldım 600 tl saf titan yum degil elbette ama çok işe yarıyor he o kadar paraya degermi orasına bişey diyemem çünkü benim hevesim vardı param da vardı aldım . göstermeza diyenlere de söylüyorum bende (gümüş,prinç,bakır,aleminyum ve de bu titanyum mevcut. gümüş prinç ve titanyumla denedim hepside yerdeki altını gösteriyor elinde ne tutarsan. şöle söyleyeyim hepsi işe yarıyor sadece paran varsa hevesinde var sa al ama yok bana bir ek avantajı yoksa önemli degil almayayım dersen öle çok iyi bir avantajı nı göremessin bi rüzgar varsa etkilenmez gardaşım.

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Eğer bir çubuk işe yarıyorsa iş yapması lazım. Hadi merak etim birde titanyum alayım derseniz. Daha çok çubuk alırsınız. Bu işler söylemle olmaz arazide pratiğini görmek lazım. Titanyum aldınız yarın biri çıkar platin iş yapar der bu sefer acaba platinmi alsam dersiniz.

Esteban74

Editör
çubuklar gümüş olmalı
saygılar

wecihi

Yeni Üye
Alan taramalarda metal farklılığı hiçbir + getirmez ,hazneli veya haznesiz boş tel L çubuk arasında hiç bir fark yoktur
metal veya göreselik ( hazne veya çubuğa takılan sap gibi ) saçmalıklardan kurtulmadığımız sürece 30 yıl sonra bu
soruyu emin olun başka birisi soracaktır. Bu arada saflık derecesine göre fiyat frakı değişir 99.999 ayardaki titanyumun
kilosu bugün 150-200 dolardır tabi bu fiyat 500 ile 700 kilo toptan alırsanız kimsede bu parayı çubuk ticareti yapıp
satacağım diye bağlamaz piyasadaki bu tür çubuklar ya alaşımlı ( farklı metal ile karışık ) yada kaplamadır . saygılar
alttaki yazı firmanın sitesinden alınmıştır

STOKLADIĞIMIZ Titanyum malzemeler %99.98 saflıkta GR 1-2-3-4 ve birçok sektörde kullanılan Ti 6Al 4 V (GR5) alaşımındadır.

Stokladığımız Titanyum malzemeler uluslararası ASTM-ISO-ASME-TUV garantilerinde olup, ORİJİNAL sertifika kopyaları faturalarımız eklerinde verilmektedir.

Ayrıca VÜCUT İÇİ - İMPLANT için satmakta olduğumuz ASTM F 136 - ISO 5832-3 ve F 67 GR 4 KALİTESİNDEKİ ÇUBUKLARIMIZ imalatçı firma garantileri dışında, yetkili üniversite laboratuarlarından ADIMIZA alınmış ve noterce tasdikli BİYOUYUMLULUK RAPORLARI'na haizdir.

mayhem

Co Admin
Co Admin
wecihi Bu firma çubukmu satıyor asıl işleri nedir . ham maddesi var ama arada implant ve cubuk işleridemi yapılıyor . siz bu firmanın konunun neresindesiniz . işemi yarıyor demek istediniz bu cubuklar . Titanyum tesbih yapsak işe yararmı ?

Safakk

Bilgili Üye
Slm arkadaşlar ben merak olarak çok çeşit çubuk yaptım tornada pirinç bakır Paslanmaz aliminyum en titanyum Gr 2 aldım yaptım evet titanyum işe yaradı ben okadar usta değilim dağa doğrusu iç değilim ama geçen bi noktaya çekti çubukların bi Ermeni mezarlığı dı kazdım ama soygun yemiş içinde kırılan kürek buldum ama ala hangi çubuk ne işe yarar bilmiyorum dedektör lede teyit ediyorum açtım

oymak beyi

Bilgili Üye
Slm arkadaşlar ben merak olarak çok çeşit çubuk yaptım tornada pirinç bakır Paslanmaz aliminyum en titanyum Gr 2 aldım yaptım evet titanyum işe yaradı ben okadar usta değilim dağa doğrusu iç değilim ama geçen bi noktaya çekti çubukların bi Ermeni mezarlığı dı kazdım ama soygun yemiş içinde kırılan kürek buldum ama ala hangi çubuk ne işe yarar bilmiyorum dedektör lede teyit ediyorum açtım
şimdi sizin çubuklar neye çekmiş oldu?

Safakk

Bilgili Üye
Yani çektiği yerde metal çıkıyor onu anladım ustam dediğim gibi ben meraktan yapıyorum bu çubukları ama titanyum lar çekti açtım küflü bi metal çıktı o u biliyorum sadece dedektör bile değerli diyor o bakımdan yazdım