Tapınak şovalyelerinin türkiyede sakladığı on hazine dolu gemi

Mhmtylmz

Aktif Üye
Bazan büyük iş güç lazım diyor arkadaşlar ve bilindiği halde alınmayan bir çok malzeme harcamaları kurtarmıyor hemen karşımıza rezidans alış veriş merkezi otel yer kiralandı eee çıkan 300 500 kilo sonra bir hesap kitap içerde koca holding 😊
orası öyle kârdan zarar onların ki ama inan boyle yerlerde ne 300 nede 500 kg çıkar ben bir mezarlık altında + şeklinde bir odaya denk geldik 150 200 m2 felan oda 18 tane farklı yerlerde değerli tespiti yaptım yuvarlak bakir kazanlarin içinde 18 mt derinlik gecen müze müdürlüğüne gittim 50 m2 alanda ve 10 mt derinlik arama hakkimiz varmis tabi son 6 donem osmanlı padişah parası ise eskileri vermiyorlar mis el koyuyorlarmış baktim tonlarca altin yatıyor mezarlıkta bende e devlet cimerden kültür ve turizm bakanlığına yazdim 15 gün oldu cevap gelmedi zoruma gidior görüp alamamak ve orada durmaları canımı sıkıyor 😥

alaçamlı

Bilgili Üye
tapınak şovalyeleri yok olmadı ki hazinelerinin peşine düşelim.halihazırda yaşayan bir topluluk bunlar...yaptıkları şey sadece isim,tabela değiştirmekten ibaret...iluminati,masonlar,bohemiyan ...vs...tapınakçılar günümüzde bu ve benzeri isimlerle gizli örgütler ve tarikatler şeklinde varolmaya devam etmektedir...hazineleri nerde diye soran varsa bence amerikan merkez bankasında falandır herhalde...mason locaları bizzat tapınakçıların ilk elden kurdukları kuruluşlardır...öyle gizli de değil.faliyetlerini açıktan yapmaya devam ediyorlar.ilk kurulan mason locası 16 tapınak şovalyesi tarafından oluşturulmuştur.bu gün ise yüzlerce,binlerce loca ve toplantı salonları,ibadethaneleri olduğu biliniyor...5 milyon kadar üyesi olduğu tahmin edilen masonların,yani tapınakçıların bi yerlerde unuttukları bi hazine varmı bilmem ama hali hazırda dünyanın servetinin büyük kısmının bunların elinde olduğuna eminim...

blueverse

Bilgili Üye
Çatalca nakkaş ta bulununan verici istasyonu yakınında ama nerede kesin bilgidir