Sunum Yok Ona Gore ))))

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
pagan dönemi. çevrenizde eskiden kalma bir volkanik dağ var. bu emareler için zahmet etmeyin dağılmış bunlar.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör

Eminmisin

Yeni Üye
pagan dönemi. çevrenizde eskiden kalma bir volkanik dağ var. bu emareler için zahmet etmeyin dağılmış bunlar.
Dagilmis nasil oluyor volkanik dag patlamis dagilmismi demek istediniz)) oyle bir mevzu olamaz eminmisin ustam yeniden bakiniz

Eminmisin

Yeni Üye
neresi seyyar kaya koklu kayalar test ettim bir kacini )))

Eminmisin

Yeni Üye
Ustalar yorumu eksik etmeyin gozum uzerinizde yorum bekliyorum )))

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Şimdi ustalara ses etme. Herkezin fikrine saygı ile yaklaşmak gerkli diye düşünüyorum sizde katılırsınız. İşinize geleni beğenir gelmeyeni beğenmezsiniz. Lakin karşı hüküm belirtmek doğru olmaz. Ustalarımızın emeklerini takdir etmeliyiz sağ olsunlar
Mesela şu resimdeki kırmızı okların gösterdiği çizgiler ve hatlar doğalmı işçiliklimi baktınızmı. Mesela bu resimdeki kaya daki sarı oklardan hangisi 4. resimdeki kayaya bakıyor. Ve buradan bir akar su geçiyormu yada tarihi bir yol ve sert bir dönüş yapıyormu dere veya yol Bunlardan biri si var ise keskin dönüş yaptığı yerin yanında yüksek bir tepe olmalı. Yada büyük bir dikme kaya. Son nokta dır diyebilecek durumu araziyi iyi tanıyıp izleri birleştirmek belirler

IMG_20210717_175230.jpg

Eminmisin

Yeni Üye

Moderatör tarafında düzenlendi: