Sona doğru adım adım.

Burak 30

Yeni Üye
Değerli üstadlar tam 3 Yıldır. Bu bölğe çalışma yapmaktayız, dedektör ile tespit ettik yerini, değerli eşya diye sinyal veriyor. Yanlız arazi yapısı çok kötü sürekli su geliyor, bataklık. 2. Resimde belirttiğim yerde sinyal vermektedir. Üstatlar sizce nasıl bir yol çizmeliyiz.

Ekli dosyalar

_YANKI_

Yeni Üye
Dedektör vlf ise 20-30 cm , pulse ise 60-70 cm max mesafe … eğer paraşüt başlık kullanıldıysa marka söylerseniz biraz daha net mesafe söylenebilir. Yani kullandığınız cihaza güveniyorsanız çokda bi işiniz kalmamış aslında

Sleyman20

Member
Değerli üstadlar tam 3 Yıldır. Bu bölğe çalışma yapmaktayız, dedektör ile tespit ettik yerini, değerli eşya diye sinyal veriyor. Yanlız arazi yapısı çok kötü sürekli su geliyor, bataklık. 2. Resimde belirttiğim yerde sinyal vermektedir. Üstatlar sizce nasıl bir yol çizmeliyiz.
Çubuk ile bakıldı mi boşluk var mı yada değerli birşey vlf cihaz ise @_YANKI_ ustanın dedigine katılıyorum mineral olma şansı olabilir diye düşünüyorum

alaçamlı

Bilgili Üye
üzerindeki işaret korunaklı,konaklamak için uygun bi alan olduğunu anlatıyor..muhtemelen yakınlarda eski bi maden galerisi,mağara,in benzeri bi yapı olmalı.özellikle seyahat edenlerin ücra yerlerde konaklamasına uygun olan yerlere bu tip işaretler yapılırdı.pek çok insan roma döneminde yapılan işaretleri define işareti sanıyor.halbuki büyük bi kısmı yol tabelası gibi kullanılan şeylerdir..çatalın baktığı yönde açık mağare ve ya benzeri bi yapı olmalı....