Sıralı murç izleri

byfaruk

Yeni Üye
Selamın aleyküm ustalar uzun süredir.site de paylaşım yapmıyordum ama bu demek değil ki boş geziyorum😄 bu sıralı murç izleri ile sıralı murçların istikametinde V İşareti var toplu mezar mı aile mezarımı yön ve mesafe nedir yardımcı olur musunuz ustalarım.sunaklar da aynı mevkide
sakin taş kesmek için yarım bırakılmış demeyin ha.

byfaruk

Yeni Üye
Selamın aleyküm ustalar uzun süredir.site de paylaşım yapmıyordum ama bu demek değil ki boş geziyorum😄 bu sıralı murç izleri ile sıralı murçların istikametinde V İşareti var toplu mezar mı aile mezarımı yön ve mesafe nedir yardımcı olur musunuz ustalarım.sunaklar da aynı mevkide

Ekli dosyalar

R00T

Profesyonel
Co Admin
Fotoda durduğun yerin karşı bayırına geç üstten bu aşağıları fotola .aşağıdan da diğer yönleri .Bakalım mezar ile alakalı sunak belli belirsiz V ne der. V yapma mı doğal mı karar veremedim bu fotolarla.Bizler fotoğraflayın sunum yapın diyoruz ama tabii ki imkanınız var ise .
İmkan yok ise şunu diyebilirim bayırda ve ön düzlükte mezar bakın.

byfaruk

Yeni Üye
Fotoda durduğun yerin karşı bayırına geç üstten bu aşağıları fotola .aşağıdan da diğer yönleri .Bakalım mezar ile alakalı sunak belli belirsiz V ne der. V yapma mı doğal mı karar veremedim bu fotolarla.Bizler fotoğraflayın sunum yapın diyoruz ama tabii ki imkanınız var ise .
İmkan yok ise şunu diyebilirim bayırda ve ön düzlükte mezar bakın.
Haklısınız resimler yetersiz detay fotosu çekeceğim teşekkürler.

spyfrs

Aktif Üye
Taş kesmek için yarım bırakılmış..😂 Şaka şaka bunlar kaya mezarı araman gereken kayalık yada zemindeki düz kayalar dedektör şart derinde değiller dedektörle yüzeysel boşluk tespidi yaparsan çıkar ortaya