Selamun Aleyküm.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bakılacak kayda değer bir yer olmadığını söylüyorsunuz yani?
Yok kardesim tepkini mersk ettim...yaparim arada.karsidaki ciddiyse herturlu yardimi yagdiririm..simdi buranin oykusu nedir bize niye gosterdin
Israrla agzi acik kayayi ve tek top agaci...baska cevre resimleri varsa yukle..senin kafandaki beklenti nedir burdan

HsynKpc

Member
Yok kardesim tepkini mersk ettim...yaparim arada.karsidaki ciddiyse herturlu yardimi yagdiririm..simdi buranin oykusu nedir bize niye gosterdin
Israrla agzi acik kayayi ve tek top agaci...baska cevre resimleri varsa yukle..senin kafandaki beklenti nedir burdan
Öyküsünün ne olduğunu bilmiyorum ama bana çok farklı ve net bir işaret gibi geldi diye paylaştım oralarda yukarı taraflarda eski ermeni köyleri vardı o da dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir diye düşünüyorum... Etrafına gelecek olursak etrafı kel tepelerden oluşup etrafta başka kaya yok hocam...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Öyküsünün ne olduğunu bilmiyorum ama bana çok farklı ve net bir işaret gibi geldi diye paylaştım oralarda yukarı taraflarda eski ermeni köyleri vardı o da dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir diye düşünüyorum... Etrafına gelecek olursak etrafı kel tepelerden oluşup etrafta başka kaya yok hocam...
Konu basligindaki yorum talebin ile buraya bu haliyle bisey demek umut tacirligi olur .bensenin zamsnini almayayim..kolaygelsin

Turko

Uzman
Çubuk için tam bir antreman sahası.

Turko

Uzman
işaret yok mu ?

deli firat

DOĞACI
Bu kayalıkların farklı açıdan yakın çekim fotoları varsa yükle bakalım ve tepedeki ağaçların olduğu alanı görelim selametle