Selam Form Üyesi arkadaşlar

CooL

Bilgili Üye
Hepinize selamlar arkadaşlar.benim sohbete konu açmamdaki sebep önceden sürekli takip ettiğim form sitesine uuzn sürezaman bulamayıp takip edememekten kaynaklı bir konu hakkındaki bilgialma amaçlıdır.Form sitesi de bir konu işlenmiştir. Yanlış hatırlamıyorsam Konu başlığı Surfer di yani uydudan tesbit. Bu konu sonuç olarak ne oldu gerçekten böyle bir tesbitleme olabildimi konu nereye bağlandı sonuca hidilebilmişse teyidi oldumu konu hakkında bilgisi olan yorum yaparsa sevinirim Selamlar herkese...

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
iki farklı görüşteki grubu çatıştıracak fitili ateşledin:)

CooL

Bilgili Üye
iki farklı görüşteki grubu çatıştıracak fitili ateşledin:)
@bartini ustam amacım fitili ateşlemek tartışma oluşturmak değil sadece konunun nereye bağlandığını bilmek istiyorum ayrıca olumlu yada olumsuz teyidi yapılan bir işte tartışma gruplaşma olmaz olay denenmişse ya olmuştur yada olmamıştır yada eksikler vardır üstünde çalışma yapmak isteyen yapıyordur

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@bartini ustam amacım fitili ateşlemek tartışma oluşturmak değil sadece konunun nereye bağlandığını bilmek istiyorum ayrıca olumlu yada olumsuz teyidi yapılan bir işte tartışma gruplaşma olmaz olay denenmişse ya olmuştur yada olmamıştır yada eksikler vardır üstünde çalışma yapmak isteyen yapıyordur
Kardeşim konu böyle bir olanak ve imkan olmadığana bağlanarak kapandı. Hayal gücü geniş olanlar bunu insanların hayalleriyle oynayıp dolandırmak için farklı yollara başvurarak varmış gibi göstererek ellerindeki iki kuruş paraya göz diktiklerinden sadece akıl bulandırdılar. Zaten öyle bir kabiliyet olsaydı gördükleri altını küçük miktar paraya satmazlardı :D

CooL

Bilgili Üye
Kardeşim konu böyle bir olanak ve imkan olmadığana bağlanarak kapandı. Hayal gücü geniş olanlar bunu insanların hayalleriyle oynayıp dolandırmak için farklı yollara başvurarak varmış gibi göstererek ellerindeki iki kuruş paraya göz diktiklerinden sadece akıl bulandırdılar. Zaten öyle bir kabiliyet olsaydı gördükleri altını küçük miktar paraya satmazlardı :D
@dadas_25 ustam bilgin için çok teşekkürler saygılar

Amisos

Bilgili Üye
9 ay önce bir arkadaş vesilesi ile tanışmış olduğum bir vatandaşta bir uydu görüntüsü gördüm anma doğru anma yalan resmi watsapdan atmadı dillenmesin diye resimde 3 adet timülüs mevcudtu bir bir lerine çok yakınlar ve üçgen yapmışlar idi 2 tanesinde gri renkte lahit resmen bariz belli idi ortada kalanda ise lahit yok anma çok yoğun sarının tonları var dı , ya roman yadan yada bulgaristan dan dı galiba biri uyduya bağlanarak konum bölgesinin taraması nı yapiyormuş , resim gsla mevcut ise gönderirse paylaşırım ....