Sahibi güçlü define !

pesimist25

Member
Dsotlar ustalar kolay gelsin, bir arkadaşımızın evinde malzeme var büyük ihtimalle, gerek cihaz gerek hoca ile baktık lakin sonuç alamıyoruz. Cihazlar var olduğunu düşümdüğümüz yerde çalışmaz oldu 2 defa, birkaç hocaya baktırdık yok diyen olmadı büyükçe bir maldan bahsediliyor lakin sahipli işçiliği yok ama çıkması çok zor diyorlar hocalarda. Bir hocanın demesine başında 3 bekleyeni var 2 erkek 1 kadın, güçleri yetmediği için yanaşamıyorlar. Bu işlere bir çözüm yolu yokmu hocası papazı bir çözümü olmalı ustalar

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cinlerle irtibatı varsa evde cin varmı yokmu bilirler ama Hocalar orda mal varmı yokmu bilemez. öncelikle mal oldugunu teyit edin gerisi çözülür.

pesimist25

Member
Cinlerle irtibatı varsa evde cin varmı yokmu bilirler ama Hocalar orda mal varmı yokmu bilemez. öncelikle mal oldugunu teyit edin gerisi çözülür.
Valla usta arkadaşın babasına hoca olanları falan söylemiş, bana inanman kolay değil gel kendin de bak deyip duasını edip bir bardak suyun içinde üst üste şekilde duran altınları göstermiş. İtikadı baya sağlam biri olmadan çıkacak gibi değil demesine göre. Bizde çubukla baktık hocanın belirttiği yerde işaret veriyor. Görüntüleme cihazı da yaklaşık 2 mt de 1 mt x 1,80 cm boylarında dikdörtgen yapılı taş gösteriyor ama net değil makineler sapıtıyor sürekli o alanda

Turko

Uzman
Allahın hikmeti neye yetmemiş ki bugüne kadar ?

Hikmet kitabımız da Allahın emri ile iki dalda anlam yüklenerek paylaşılmış tır.

Biri maddi diğeri ise manevi.

Siz maddi olanı elde etmek için hacı hoca dan maneviyat mi diliyorsunuz ? Hangi hoca , sadece hz. Davut a verilmiş maddi ve manevi hikmeti hak edecek olgunluğa gelmiş ki Allahın yarattığı başka bir varlığa söz geçirecek hikmeti elde edebilmiş olsun. Bir besmele milyonlarca hoca ya bedel. Siz besmele ile başlayın ilk önce sonrası Allah büyük.

odin

Editör
sizin hocalar belki minerale takilmistir.

Hoca define bulsa kendileri ihya olurdu. Dunya isi vs demeyin bana onlar bahane. muska yazar para alir, okur ufler para alir, oksar para alir, cin cikartir para alir...

sen evden biraz bahset. tek katlimi, apartmanmi, köy evimi?

pesimist25

Member
Allahın hikmeti neye yetmemiş ki bugüne kadar ?

Hikmet kitabımız da Allahın emri ile iki dalda anlam yüklenerek paylaşılmış tır.

Biri maddi diğeri ise manevi.

Siz maddi olanı elde etmek için hacı hoca dan maneviyat mi diliyorsunuz ? Hangi hoca , sadece hz. Davut a verilmiş maddi ve manevi hikmeti hak edecek olgunluğa gelmiş ki Allahın yarattığı başka bir varlığa söz geçirecek hikmeti elde edebilmiş olsun. Bir besmele milyonlarca hoca ya bedel. Siz besmele ile başlayın ilk önce sonrası Allah büyük.
Turko hocam Amenna her şeyi dileyen, verecek olan da alacak olan da Allah, biz sadece aracılık edenin sebebin peşindeyiz. Kendi can sağlığımızı düşünerek hareket ediyoruz aksi bir durum olmasını istemiyoruz. Sadece diğer alemle savaşacak anlaşacak vs her neyse bu konuda bizim elimizden gelmeyen bir şeyi yapacak birisini bir yolu bulmak hepsi bu. Örneğin telefonumuz bozulunca sanayiye mi gidiyoruz? işin ehline gidiyoruz bununda farkı demek istediği anlatabildim umarım

pesimist25

Member
sizin hocalar belki minerale takilmistir.

Hoca define bulsa kendileri ihya olurdu. Dunya isi vs demeyin bana onlar bahane. muska yazar para alir, okur ufler para alir, oksar para alir, cin cikartir para alir...

sen evden biraz bahset. tek katlimi, apartmanmi, köy evimi?
Bahsettiğim hocalar herhangi bir para talebinde bulunmadı, hocanın her altını görme alma gücü var yada yok demiyorum. Sadece biz mekan söyledik farklı hocalarda aynı noktada aynı yorumları yaptı, hepsi de uyduruyor yada yanılıyor olmaz kanaatindeyim kardeşim. Eve gelince şehir merkezinde 1+1 odalı 2 katlı bir ev, eski sahiplerinin demesine göre 100 yıl üzeri geçmişi var zaten hala eski halde, sağında solunda bulunan evlerde ermeni yapıları. Hatta 2 alt evden bir komşuları da malı çıkarıp gidiyor. öyle iz işaret birşey görünmüyor evde, ya yoktu yada zamanla kayboldu

Turko

Uzman
Turko hocam Amenna her şeyi dileyen, verecek olan da alacak olan da Allah, biz sadece aracılık edenin sebebin peşindeyiz. Kendi can sağlığımızı düşünerek hareket ediyoruz aksi bir durum olmasını istemiyoruz. Sadece diğer alemle savaşacak anlaşacak vs her neyse bu konuda bizim elimizden gelmeyen bir şeyi yapacak birisini bir yolu bulmak hepsi bu. Örneğin telefonumuz bozulunca sanayiye mi gidiyoruz? işin ehline gidiyoruz bununda farkı demek istediği anlatabildim umarım
Ben bugüne kadar mal kaldıran hoca görmedim hepsi os....teyyare çıktı ama ya Allah bismillah diyip balyoz a Aman dileten çok babayiğit gördüm. O yüzden diyorum bir başlayın kim neyi koruyor bir görelim. Bence çubuk ta makine de mineral e takılmış genelde hane mesken temelinden mineral çıkar. Altın çıkanı görmedim.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Dsotlar ustalar kolay gelsin, bir arkadaşımızın evinde malzeme var büyük ihtimalle, gerek cihaz gerek hoca ile baktık lakin sonuç alamıyoruz. Cihazlar var olduğunu düşümdüğümüz yerde çalışmaz oldu 2 defa, birkaç hocaya baktırdık yok diyen olmadı büyükçe bir maldan bahsediliyor lakin sahipli işçiliği yok ama çıkması çok zor diyorlar hocalarda. Bir hocanın demesine başında 3 bekleyeni var 2 erkek 1 kadın, güçleri yetmediği için yanaşamıyorlar. Bu işlere bir çözüm yolu yokmu hocası papazı bir çözümü olmalı ustalar
Bana bunlarla gelin kahkaha
Kulaklarınızı tıkayın hocalara iltifatim özel olacak kahkaha

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Valla usta arkadaşın babasına hoca olanları falan söylemiş, bana inanman kolay değil gel kendin de bak deyip duasını edip bir bardak suyun içinde üst üste şekilde duran altınları göstermiş. İtikadı baya sağlam biri olmadan çıkacak gibi değil demesine göre. Bizde çubukla baktık hocanın belirttiği yerde işaret veriyor. Görüntüleme cihazı da yaklaşık 2 mt de 1 mt x 1,80 cm boylarında dikdörtgen yapılı taş gösteriyor ama net değil makineler sapıtıyor sürekli o alanda
Bol mineral var demek ki..

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Öncelikle merhaba teşekkür ederiz
25 plakami merak ettim plakaysa özel sorularım olacak ...

Var olduğunu düşündüğümüz yanlış bir tabir söylemi nihayetinde siz orya koymadınız

Derinlik olabilir cihaz bu elinizdeki cihaz yetersiz olabilir yanlış noktada olabilirisiniz
Bunlar teferruat...

Şimdi güzel kardeşim bak olur şu anlatımına bire bir uyan bir yerde çalışma yaptım plakani sormamın sebebide bu çünkü çalışma yaptığım yer 25 te dilersen seni orya yönlendiririm
Gider tanışır ordaki dostlarımdan bire bir yapmış olduğum çalışmayı dinlersin

Bu hoca mevzusu ndaki
2 erkek 1 kadın olayı nedir allah aşkına?
Duyan gören var ise büyüklerden bayan banada söylesin bende bileyim
Şimdi burdan onlara saydirasim varda neyse ..

Hocalarını teste tabi tut
Koy bir yere 2 veya 3 bilezik çekim gücü yüksek olsun maksat çevrede mineral varsa minerale gitmesin o cincon hocalar
Sonrada getir orya 'deki biz burda bir yerde duyum aldık altın var bakalım me diyecekler yerini bula bileceklermi

Ben ne hocalar tanıdım
Bizi günlerce ferhat neki dağları deldiren

Ve ben ne ilim sahibi insan gördüm ki
Yolda arabayla giderken
Bakın şu karşıdaki yere iyi bakın bir haftaya kalmaz orayı kaldıracaklar dedi
Ve 4 gün sonra orayı talan edip
Ne cevherler çıkardılar...

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Örneğin telefonumuz bozulunca sanayiye mi gidiyoruz? işin ehline gidiyoruz bununda farkı demek istediği anlatabildim umarım
Telefonumuz bozulunca sanayiye gitmiyoruz tabiki .
Telefonumuz bozulunca telefoncuya gidiyoruz ama piyasadaki o kadar çok telefoncudan en güvenilir olanına , işini en sağlam yapan ,garanti veren ve maddi olarak bizlere uygun olanları tercih ediyoruz.
Telefonumuz bozulunca hocayada gidebiliriz ..
Hocam telefonum bozuldu ....
- Hımmmm ..
Getir bakalım ( Üf , püf hokus pokus ) yapıp telefonun hangi arızası oldugunu söylebilirmi ?
Bir evdeki var olan veya olmayan bir nesnenin (Malın) yerini ve korundugunu söyleyen zat , telefonun hangi devresi bozuk ? Neresi arıza yapmış ? Hangi işlemcinin tırnağından voltaj akımı olup olmadıgı bilemez mi ?
Bana sorarsanız evdeki malı tarif edebilme gücüne sahipse , telefonunda arızalı yerini tespit edebilir.
Peki bir telefoncuya gidip , usta bizim eve bir bakalım define var mı yok mu diye söyleyebilirmiyiz ?
Söyleyebilirz tabiki ..
- Ya kardeşim git işine ne definesi ben telefoncuyum anlamam o işlerden ..
Şimdi işinin ehli hangisi burda ?
Telefonumuz bozulunca sanayiye gitmiyorsak , evimizde saklı olan bir hazine var ise hocaya gitmemize de gerek yok .
Anlatılan olayın bir dayanağı yok , her evde hazine olacak diye bir kuralda yok .Söyleşi veya ihtimal ile orda larvadan hazineye dönüşecek bir olayda olmayacağı için varsa vardır yoksa yoktur .
Başında bekleyen erkeğin dişinin başka işi gücü yokmuda orda beklesin sormadınızmı hocaya ?
Çubuk tepki vermiş , cihazlar dikdörtgen şekilli taş algılamış ..
Cihaz sapıtması , cihazın orayı koruyanlar tarafından saptırıldıgını düşünüyor olamazsınız .Cihazlar ayarsız veya arızalıdır .
Biraz gerçekçi olalım , bizler insanız ve bu evrende bir yer kaplıyoruz .
Düşünme yeteneği olan yegane canlılarız .
Bunu kullanmaktan , sorgulamaktan bi haber olmayalım .