Resmi ıslanınca Çıkan Görüntü....

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Ben burayı yani bu resimleri balık diye konu açıp paylaşmıştım, daha sonra yağmurlu bir havada gittim ve resimledim, farklı şeyler ortaya çıktı, orda ne var çizdim, bana göre durum böyle, sizlerde bir görün fikriniz nedir? bir şey var yok neyse ne derseniz saygı duyarım,belki benim göremediğim şeyler vardır, sizler görürsünüz, hepinize teşekkür ederim,
Ayrıca arkadaşlar için tecrübe olur, ıslak ve kuru resim çekme farkı burda bence.........

Son düzenleme:

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tünemiş güvercin galiba, nerede bu işaret, dere kenarımı,tepemi? öncelikle kayayı etraflı fotoğrafla. Dere kenarı ise göl gibi biryer ara, dere yoksa tepeye,zirveye çık.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bozoklu ustam tam dere kenarında pınar var yakın sol tarafında 10,15 metre ancak uzaklığı

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Apollon01 pınarı ve derenin göl yaptığı yeri araştır ve fotoğrafla

yalova1971

Yeni Üye
bulunduğu kayayı yoklamışsındır herhalde düzlenmiş kayayı iyi bir dedektörle kasa gibi duruyor

malibu_18

Bilgili Üye
mobilden giriyorum ıslak halinde pek birşey göremedim ama kuru halinde civcivsiz tavuğa benzer bir karartı gördüm, öyleyse civcivler yumurtada olabilir :) işaretleme yapamıyorum hemen sağ altta yuvarlak kasa gibi bir yer var dikkatli bakın

edit; soldada var aynısından ama biraz daha ufak

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
taşın yapısı işaret yapmaya helede öyle bi işaret yapmaya hiç uygun değil

deli firat

DOĞACI
Kardeş bu konu daha önce acıldı ve dogal dedik ama sen ikna olmadın her halde işareti yakın gören sensin şöyle bir şey yapalım çubuk kulanmayı biliyorsan işaretin heryönüne 15 adım git araştır özeliklen baktıgı yönde

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Tünemiş güvercin galiba, nerede bu işaret, dere kenarımı,tepemi? öncelikle kayayı etraflı fotoğrafla. Dere kenarı ise göl gibi biryer ara, dere yoksa tepeye,zirveye çık.
bozoklu ustam ek resimler bunlar var hepsi aynı yerden ama, bu güvercin derenin tersine bakıyor, baktığı yerde 2 tane dere var (V) yapıyor orda birleşiyor, eskiden bu derelerden su akardı ama şimdi pek akmıyor, kışın akıp yazın kuruyor 15 metre aşağıda işaretin yan kısmında birleşen 2 dere pınarın suyu ile birleşiyor... hikayesi şimdilik böyle İnşallah bayram da gidersem daha detaylı şeyler atarım teşekkürler hepinize.... poseidon2023, malibu_18, yalova1971 deli firat, 28karayel28, mucit
AYRICA BU DERENİN HEMEN AŞAĞISI DÜZ TARLA 1 DÖNÜM GELİR,TARLANIN HEMEN AŞAĞISI GÜZEL BİR ŞELALE DE VAR,,....
USTALAR ÇUBUKLARIM VAR İNŞALLAH BAYRAMDA BAKACAĞIM SAYGILAR

Apollon01

Moderatör
Moderatör
mobilden giriyorum ıslak halinde pek birşey göremedim ama kuru halinde civcivsiz tavuğa benzer bir karartı gördüm, öyleyse civcivler yumurtada olabilir :) işaretleme yapamıyorum hemen sağ altta yuvarlak kasa gibi bir yer var dikkatli bakın

edit; soldada var aynısından ama biraz daha ufak
malibu_18 ustam teşekkür ederim bir nokta koysaydınız bir zahmet yani çizim,,, Allah a emanet olunuz