Resimler mevcut lütfen yardım

gizlif

Yeni Üye
Merhaba bir kırsal bir tepelikte bir yarık kaya yarığı bulduk ve içine taş atınca içine gidiyordu sonra orayı kazdık ve resimlerdeki gibi bişeye denk geldik , her yer kayalık olmasına rağmen sadece o bulduğumuz bölge çöküntü halindeydi ve çok yumuşak bir toprağı vardı kazmak hiç zor olmadı, yaklaşık 15 metre çapında bir alandan bahsediyorum, tepenin yönü güney doğuya bakıyor orada kocaman bir kaya ve ağaç var yerini belirgin eden.

Ekli dosyalar

eski

Editör
her yarık ve yarıklardaki dolgular sizi mahzene odaya götürecek değildir.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1. Foto ile 2 ve 3. Fotonun bağlantısını kuramadım. Daha anlaşılır şekil de fotolar varsa ekleyin.

gizlif

Yeni Üye
bu işlerde acemiyim malesef, elimde çok detaylı resimler yok gösterebileceğim, insan bi heves uğruna birazda hobi amaçlı uğraşıyor diyelim, ilginiz için teşekkürler , bu yere ancak kaliteli bir dedektör ile bakabilirim, artık nasip diyelim.

Zemin bozuk

Bilgili Üye
KARDEŞİM VİDEO ÇEKİMİ YAPARSAN DAHA YARDIMCI OLUR ÜSTADLARIMIZ NE KADAR VİDEO , FOTO O KADAR BİLGİ , ÇÜNKÜ HER ŞEY DETAYLARDA SAKLIDIR . SADECE BİR DİP NOT KARDEŞİM NACİZANE ÜSTADLARIMIZ DA MÜSAADE EDERLERSE , DEDEKTÖR HER ZAMAN HER YERDE İŞ YAPMAZ SON ARAÇTIR YANİ ÇEMBERİ İŞARET BİLGİLERİ İLE DARALTTIK DAN SONRA DEDEKTÖR İŞ GÖRÜR ONUN HARİCİNDE DAHA MALZEMEYE METRELER VARKEN ANCAK GAZOZ KAPAKLARI İLE UĞRAŞIRSIN KARDEŞİM