Radyestezi

Emrah aksaray

Yeni Üye
Herkese iyi günler rradyestezi ve alan tarama hakkinda kafamın takıldığı bisey var elektronik alan taramalar var ama radyestezi enerjiyi insandan alır elektronikler boşluk veya sikke bulmada dolandırıcılık mi sizce bence öle gibi

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Herkese iyi günler rradyestezi ve alan tarama hakkinda kafamın takıldığı bisey var elektronik alan taramalar var ama radyestezi enerjiyi insandan alır elektronikler boşluk veya sikke bulmada dolandırıcılık mi sizce bence öle gibi
Kardeşim herkesin fikri farklıdır. Sizcesi bencesi olmaz. Sen kafana takılan konuları yaz eksik noksan şeyleri ilgili arkadaşlar anlatır. Mesela ben hepsinin yeteklerinin iyi olduğunu ama her birisinin çalışma sahasına göre farklı üstünlüklerinin olduğunu düşünmekteyim. Çubuğun iyi olduğu alanlar vardır kötü olduğu alanlar da vardır. Bu bütün yöntemler için geçerlidir ama birine iyi deyip diğerini kötülemek anlamına gelmez.

Glik

Aktif Üye
Radyestezi denilen şey sanırım doğadaki maddelerin frekansı ile aramak. Mesela bir çubuk yaptık. O çocukla berabere elimize ne alırsak o çubuk da ona gider. Titanyum dan yapmıştı birisi bayağı iyiydi. Bence tek çubuk her zaman iyidir.

Ledun

Bilgili Üye
Radyestezi denilen şey sanırım doğadaki maddelerin frekansı ile aramak. Mesela bir çubuk yaptık. O çocukla berabere elimize ne alırsak o çubuk da ona gider. Titanyum dan yapmıştı birisi bayağı iyiydi. Bence tek çubuk her zaman iyidir.
tek çubuk iyi ise;
bence dünya düz diyen milyonlarca kişi doğru söylüyor.
Tek çubukla tek sikke bulan, tek boşluk tespit eden birisi çıksın;
sinekkaydı traş olacam sakalları kesip :)

Not: Dikkat çeksin diye böyle yazdım, şahsınızla kesinlikle alakalı değil ustam.

Şef

Member
tek çubuk iyi ise;
bence dünya düz diyen milyonlarca kişi doğru söylüyor.
Tek çubukla tek sikke bulan, tek boşluk tespit eden birisi çıksın;
sinekkaydı traş olacam sakalları kesip :)

Not: Dikkat çeksin diye böyle yazdım, şahsınızla kesinlikle alakalı değil ustam.
Yok usta öyle deme tek sikkede bulunur boşlukta ben kendi şahsıma buluyorum.Tek para bakır gümüş hepsini bulur...😁👍