papaz ve asa hakkında bilgisi olan

araştıran

Yeni Üye
Yurt dışından geldi. Küçük bir sehpa kadar taş üzerinde 1 lira kadar birşey, çevresinde başsız ve kuyruksuz akrep var. birde daire kenarında kanal tuzaklı olan, boynuzlu öküz, bariz balık işareti. ben tılsım işareti, daha çok büyü olarak düşündüm. Dere kenarı biryer, geniş açılı fotolarıda var.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yurt dışından geldi. Küçük bir sehpa kadar taş üzerinde 1 lira kadar birşey, çevresinde başsız ve kuyruksuz akrep var. birde daire kenarında kanal tuzaklı olan, boynuzlu öküz, bariz balık işareti. ben tılsım işareti, daha çok büyü olarak düşündüm. Dere kenarı biryer, geniş açılı fotolarıda var.
Dere kenarında sehpa kadar bir taşın üzerinde 1 lira büyüklüğünfe Papaz ve asa, başsız kuyruksuz akrep, boynuzlu öküz, balık, daire kenarında tuzaklı kanal
Ve fotoğrafı :oops::oops::rolleyes::rolleyes::)

araştıran

Yeni Üye
Daha çok hangi dönemde kullanılmış fikri olan var mı? roma döneminde bu tür işaretlerin pek kullanıldığını duymadım yer bizim sınırlarımıza çok yakın bulgaristan ama türkiye desek daha yakın bize.

araştıran

Yeni Üye
Diğer işaretleri yüklemedim zaten, sadece papaz ve asa hakkında bilgisi olan varmı diye merak ettim. Resmin fotoğraflarını gördüm. arkadaş paylaşmıyor. bende böyle birşey ilk defa görüyorum. bilgilerimiz hep kulaktan dolma papaz ve asası için,
bu arada bu bahsettiğim işaretler farklı taşlar üzerinde 5 m2 alan içerisinde

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Diğer işaretleri yüklemedim zaten, sadece papaz ve asa hakkında bilgisi olan varmı diye merak ettim. Resmin fotoğraflarını gördüm. arkadaş paylaşmıyor. bende böyle birşey ilk defa görüyorum. bilgilerimiz hep kulaktan dolma papaz ve asası için,
bu arada bu bahsettiğim işaretler farklı taşlar üzerinde 5 m2 alan içerisinde
Senin şuanda yaptığın samanlıkta iğne aramak gibi bişey

Karabulut

Operatör
Silik bir yüz var Tam belli değil benzetme de olabilir

Tantulus

Aktif Üye
Mağaranın önünden 8 m derinlikten giriş var