Oymanin yaninda x isareti ?

tr46osman

Aktif Üye
hiç su döküp bakıldı mı buraya, alanın tamamına?

tr46osman

Aktif Üye
su dökünce alana daha net ve belirgin oluyor işaretler ve gizlisi de olsa çıkıyor meydana bir iki paylaşımda okumuştum bu noktayı anlatmamak gerek ancak alanda tek bu var ise kullanım amaçlı gibi üstünde birşey ezip suyunu alıyorlar gibi de sahayı iyi gözlemlemek gerekli yine de

Mirza0770

Member
su dökünce alana daha net ve belirgin oluyor işaretler ve gizlisi de olsa çıkıyor meydana bir iki paylaşımda okumuştum bu noktayı anlatmamak gerek ancak alanda tek bu var ise kullanım amaçlı gibi üstünde birşey ezip suyunu alıyorlar gibi de sahayı iyi gözlemlemek gerekli yine de
Bu alanda bir kac sunak daha var aslinda onlarinda fotograflari var ama en cok dikkatimi bu cekti diye paylastim usta

Ekli dosyalar

tr46osman

Aktif Üye
son paylaşılanlarda ilkinde kayda değer birşey yok da birçok sunak olması aile mezarlığı ya da yakındaki yaşam alanının yeri ki civarda ev veya mağara evler illa vardır

Mirza0770

Member
son paylaşılanlarda ilkinde kayda değer birşey yok da birçok sunak olması aile mezarlığı ya da yakındaki yaşam alanının yeri ki civarda ev veya mağara evler illa vardır
Oyle birseye denk gelmedim mezarlik ise bence ugrasmaya degmez cogu mezar boş cikiyor bunun ornegini cevremde cok gordum usta

tr46osman

Aktif Üye
ermeniler ve bizanslılar kendinden önceki dönemin hazinelerine çöktü için ve Cumhuriyet döneminde göç edip torunları gelenler ve de açgözlü yabancılar maalesef ülkeyi talan etti. Buralardan örnek Çukurhisar kaya kral mezarları ve zeytin ılıcası vesair...