OTURAN DEVE

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Az kalsın bu yetenekli Allahhın verdi mi verdiği dediği büyük sallamacıya inanacaktım :D:D:D....
Ne sallamış ama videoda bu şahıs.
Arkadaşlar işaret dilinde küçük kabartma deve. için tümülüs bakılır yok ise yakın kayada karşılığına yakın kayalarda kasa bakılır.İşaret tekniği olarak rölyef kabartma uslubundan şüphelendim orjinal olmayabilir..Tabii ki canlı gören uzmanı bilir.
Defalarca geldi buraya bu işaret. Kaç defa yorumladık.
Her gelen benimdir diyor, saygı duyuyoruz.

Şu YouTube fenomeni de geldi buraya. O da geldiği gibi rezil olup gitti. Yazık burda nemalanırım 3-5 garibanı kandırır çubuktan parayı vururum hesabı yaptı ama nafile.
Şahsım adına, ağzıma geleni esirgemedim kendisine :))

Cann

Editör
Az kalsın bu yetenekli Allahhın verdi mi verdiği dediği büyük sallamacıya inanacaktım :D:D:D....
Arkadaşlar işaret dilinde küçük kabartma deve. için tümülüs bakılır yok ise yakın kayada karşılığına yakın kayalarda kasa bakılır.İşaret tekniği olarak rölyef kabartma uslubundan şüphelendim orjinal olmayabilir..Tabii ki canlı gören uzmanı bilir.

R00T usta nasılsın iyisin inşallah diğer site ye neden erişim yok usta

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Root usta nokta atışı bir yorum yapmış. Şu sitede en çok deve ile karşılaşanlar arasında ilk 5 girerim muhtemelen. Böyle bir işaretin karşısında kesinlikle ya tümülüs yada güzel bir yığma olur. Daha önce aynen bu şekilde oturan iki deve gördüm ikisininde baktığı istikamette kabak gibi yığma vardı... Ben bu işaretin devamının geleceğini hiç sanmıyorum bu arada...

Son düzenleme: