Online rekoru kırmak için 20.04. 2018 terihi

Adam78

Aktif Üye
Bütün üye arkadaşlar sitede online rekoru kırmak için 20.04.2018 günü saat 21:00 herkesi siteye bekliyorum... hadi arkadaşlar o gün siteyi costuralim. O gün bu başlık altında yoklama alacam bilesiniz. :)
mayhem BulursamKader25 Koray Kor dadas

Son düzenleme:

Adam78

Aktif Üye
Konuyu hortlatiyorum herkezin haberi olsun

S:W:A:T

Editör
Öncelikle ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz . Bizim böyle bir iddiamız yok ve olmamalıdır.Siz arkadaşlarımızın son açtığı konular site katkısı açısından oldukça değerli. Bu tür kelime sayısı 450 üstü konular siteleri ayakta tutan konulardır. tabi güncel olmak kaydıyla, biryerden card diye kopyalar yapıştırırsak bu ölümcül hata olur . Olabildiğince kendi bilgilerimiZi konu haline getirip paylaşım yaparsak online üye sayımızın artacağını düşünüyorum . Teşekkürler sevgiler ... Örnek olarak benim açtığım konulara göz atarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız . Adam78

mayhem

Co Admin
Co Admin
Çay bardağı tehmin edelim ozaman :322: Bende dedim Arkadaşlar Lahit kıral buldular çeyrek altın dağıtımı var :3:

Adam78

Aktif Üye
Çay bardağı tehmin edelim ozaman :322: Bende dedim Arkadaşlar Lahit kıral buldular çeyrek altın dağıtımı var :3:
Çay kayfe serbest, cuma günü gelmeyeni yok yazacam... mayhem usta şeref konuklarından biri de sizsiniz... smokininizi hazır edin. Cuma gününe kadar konuyu arada bir hortlatacam.

Adam78

Aktif Üye
Öncelikle ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz . Bizim böyle bir iddiamız yok ve olmamalıdır.Siz arkadaşlarımızın son açtığı konular site katkısı açısından oldukça değerli. Bu tür kelime sayısı 450 üstü konular siteleri ayakta tutan konulardır. tabi güncel olmak kaydıyla, biryerden card diye kopyalar yapıştırırsak bu ölümcül hata olur . Olabildiğince kendi bilgilerimiZi konu haline getirip paylaşım yaparsak online üye sayımızın artacağını düşünüyorum . Teşekkürler sevgiler ... Örnek olarak benim açtığım konulara göz atarsanız ne demek istediğimi anlayacaksınız . Adam78
S:W:A:T usta benimkisi sitenin online rekorunu krarak yeni bir rekora imza attirmak, bir deneyelim... zira site zaten su hali ile kaliteli, diger disi cafcaflı ici boş siteler gibi değil... azcikta eğlence olsun... zira bu aralar o kadar doluyumki internete girecek zamanı bulmak bile lüks oldu buna rağmen elimden geldiğince girip takip etmeye çalışıyorum.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Davete icabetle rekor kırılmaz, bilgiye rağbet olursa her gün rekor olur.

Boş konuşup insanların açtığı konu üzerinden, niye actımki bu konuyu diye düşünceye sevk etmek ise gün geçtikçe kayba Sebeb olur.

Laf olsun torba dolsun nasıl olsa reklam geliri var düşüncesi , gün gelir ya kapanmaya yada satmaya gider siteyi.

Bana kalırsa durum çok iyi olsada gelecek hiç iyi değil!

Çünkü konuşan çok, bilinçli konuşan çok az.

Buldurmak önemli nokta vermek önemli, yönlendirmek önemli, yazdığın şeyin farklı ve gerçek olduğunu hissettirmek önemli netice önemli.

Yaa şu konuyu açsam! Zaten bilgi birikim sahibi kimse yok boş ver dedirmek online rekoru yerine misafirlere eğlence demektir!

hiç bilmeyene bilgi verecek ortam değil, bilenleri ortama getirecek durumu yaratmak önemli.

ha bunuda düşünen umursayan varmı yokk.

Türk siyasetindeki gibi kötünün iyisine gidersin bu durumdada adres define sohbeti.

Övmezsen kötü yönleri söylersen tek şey ban yersin yine her kes bildiğini okur.

Fazla değil 4 kişiyle her gün bir rekor kırılır!

Son düzenleme:

Adam78

Aktif Üye
Konuyu tekrar hortlatiyorum yarın son gün

Adam78

Aktif Üye
Son gün konuyu hortlatiyorum aksam saat 9 da herkesi bekliyorum...