Okm Rover C4 Kullanımı Hakkında .

kuzeyısıkları

Yeni Üye
okm rover ve c serisi+2+3+4 içi aynıdır kutu deyişiktir 3 de makinalar kendi başın yeterli deyildir şöyle diyelim top sagsında para var makinan ile bunu tespit için en azından beş saat ayırman gerekir alan tarama yada cubuk kullanırsan boşluk tespiti yaparsın tünel tespiti yaparsın sonra elindeki makina ile bunların üzerinde cekim yaparsın

nasıl yapman gerek toprak camur olmıyacak kuzeyden güneye yada güneyden kuzeye cekim yaparsan daha net görüntü alırsın aynı yeri tavsiyem beşkez cek farklı yönlerde teyit cekimi denir sonra önemli olan bunu analiz etmektir

cektigin görüntüyü normal hali ve biraz temizle ve biraz da temizle parladıgı zaman bi geri gel bide öyle at ve yandan nasıl görünüyor bide öyle
HOCAM PEKI ALDIGIM ILK GORUNTU BANA NETLIK VERECEKTIR DEGILMI ? BIRINCI GORUNTUDE BOŞLUK VERDI MAVILIK VAR AMA IKINCI UCUNCU DORDUNCU GORUNTUDE ( BU GORUNTULERIN ALIMI YARIM SAAT ARALIKLARLA AYNI GUN ICINDE ATIS ATILMAKTADIR ) AYNI BOŞLUGU MAVILIGI YAKALAYAMIYOR ILK ALDIGIM MAVILIK BOSLUK OLMUYOR ? NORMALMI BOYLE OLMASI ? TOPRAK CAMUR OLMAYACAK DEDINIZ. TOPRAGIN TAMAMEN KURUMU OLMASI GEREK ? VE BU ATISLARIN GUN BATIMINDA YAPILMASININ DAHA NET GORUTUNDU VERECEGINI SOYLEDIR CIHAZI ALDIGIMIZ FIRMA ? SIZINDE DUSUNCELERINI VE BILGILERINI ALMAK ISTIYORUM.

poseidon2023

Uzman
yazdıklarımı iyi okursan yazmıştım

illa boşlugu yakalıyacak diye şart yok kırmızı deyerli metaldir ama simetri köşeli olması gerek

örnek olsun bu para mezarıdır
Ekli dosyayı görüntüle 268552
görüntüye bak dikdörtgen mezar şeklinde ve içi kırmızı ana para ve müjde

Ekli dosyayı görüntüle 268553
kenarındaki parlak maviler örme kaya
Ekli dosyayı görüntüle 268554

yandan görünüm alttan düz
Ekli dosyayı görüntüle 268555
yani olması gereken simetri görüntü dalgalı dagınık olmıyacak

kuzeyısıkları

Yeni Üye
yazdıklarımı iyi okursan yazmıştım

illa boşlugu yakalıyacak diye şart yok kırmızı deyerli metaldir ama simetri köşeli olması gerek

örnek olsun bu para mezarıdır
Ekli dosyayı görüntüle 268552
görüntüye bak dikdörtgen mezar şeklinde ve içi kırmızı ana para ve müjde

Ekli dosyayı görüntüle 268553
kenarındaki parlak maviler örme kaya
Ekli dosyayı görüntüle 268554

yandan görünüm alttan düz
Ekli dosyayı görüntüle 268555
yani olması gereken simetri görüntü dalgalı dagınık olmıyacak
Tesekkurler hocam bilgiler ve yorumunuz icin.

TAYLAN10

Yeni Üye
ARKADAŞLAR YURT DIŞINDAN ROVER C4 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM BU KONU HAKKINDA FİKİRLERİNİZ NELERDİR KULLANIMI NASILDIR

Mehmetarkın

Member
Amisos kardeşim bu forumlarda markası modeli ismi geçen bir cok cihaz bir fiil elimden geçti .. ukalalık olmasın özür dilerim ki şimdi başka boyuttayım..cihaz almama gerek kalmiyor millet alıyor bana getiriyor.. takıldiğı çözemediği bilmediği öğrenmek istediklerini soruyor .. hangi cihaz lazim olursa koşa koşa seve seve getirirler sağolsunlar...