Okm 5000 yardim

codex

Aktif Üye
Bu hatanin sebebi nedir? Bilen arkadaslar yardimci olabilir mi? Nasil fix edilir?

codex

Aktif Üye
kazama ustam oyle boyle sikintiya girmedi :) Makina ne yapsin ki ora senin bura benim hesabi. En az zararla cihaza kotarma gayretindeyiz. Hafizadaki yazilimla ilgili bir problem var.

codex

Aktif Üye
kazama ustam insallah vardir oyle reset olayi. Ilk defa basima geldi. Sedegor ustam , olmazsa mecburen yeni yazilim yukletecegiz.

Meltun

Bilgili Üye
Merak ettim çevirisinde şöyle diyor
Kurtarılamaz bir dosya sistemi var yardım almak için OKM almanya , gücü açıp kapatmayın sürekli döngü yapmayın bu sorunu çözmeyecek ve çoğu durumda veriler tamamen kaybolabilir

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
kazama ustam insallah vardir oyle reset olayi. Ilk defa basima geldi. Sedegor ustam , olmazsa mecburen yeni yazilim yukletecegiz.
Başka olmaz zaten. İlgili firmadan cihazın serecesini verirsen yazılım şifresiyle gelir. Bulundugun şehirdede birine formatı attırırsın sen yapamazsan.

Tavsiyem Cihazı gönderme, formatı getirt.
üçretli indirebilirsinde. Yetkili firma altarnatifleri sıralar sana.

Sitede bende format var sana atarım derse olmaz. Cihazına özel kodla yüklemen gerek o kodda sadece firmada olur. Her cihaza ayrı kod şifre yani.

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Arkadaslar, simdi cok elestiri alacam, biz yinede yazalim yazacagimizi!
Gercekten ALTIN ARAMA Cihazi olsa, Üreticiler neden satsinlar? Giderler ararlar ve bir ömür 7 sülalesi Krallar gibi yasarlar!

ismini Vermek istemedigim Bir Mühendis Arkadas, Ayni Zamanda Ülkemizde Altin Cihazi üreten bir Sirkette calismakta!

Bana dediki, bizlerin yaptigi Testler herzaman Yüzeyde bulunan Objelerdir ve asla Toprak Alti Testler yapmayiz! Müsteriler Cihaz almak istediginde, yine tüm Testleri yüzeyde yapariz! Cihaz Hemen ALTINI Algilar - Gümüsü Algilar - Demiri Algilar vs anlatti!

Toprak altinda bulunan Sikkeleri algilamazmi diye sordum?
Algilar tabi ama Sartlara bagli.
nasil yani dedim?

TOPRAK ELENMIS OLURSA Cihaz hemen Algilar, tipki burda gördügün 1 m² alandaki TOPRAK Gibi dedi!!! Elenmis ve Mineralsiz SAF TOPRAKTIR!

Devaminda su aciklamayi getirdi, Ülkemiz Maden bakimindan cok Zengindir ve gercek anlamda Bulmak tesadüften öte asla gecmez buyurdu!

Bizden bu kadar!

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yeniden kullanıcı programını yüklenmesi gerek ...